Usłyszał niepokojący hałas z pokoju obok. Gdy wszedł i zobaczył co robi jego kolega nie mógł uwierzyć własnym oczom

Usłyszał niepokojący hałas z pokoju obok. Gdy wszedł i zobaczył co robi jego kolega nie mógł uwierzyć własnym oczom Źródło: Jukin Media

Mężczyzna zaniepokoił się, gdy nagle usłyszał dziwny dźwięk dobiegający z pokoju obok. Postanowił natychmiast to skontrolować, a gdy tylko otworzył drzwi, oniemiał z wrażenia. Długo nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył.

Mężczyzna umówił się ze swoim kolegą na typowo męski wieczór w jego mieszkaniu. W pierwszej chwili wszystko zapowiadało się naprawdę dobrze, jednak po pewnym czasie jego towarzysz gdzieś zniknął. Cierpliwie wyczekiwał jego powrotu, jednak nim to się stało, w całym mieszkaniu zaczął rozbrzmiewać niepokojący hałas. 

Mężczyzna usłyszał dziwny hałas z pokoju obok. Gdy wszedł, nie mógł uwierzyć w to, co robi jego kolega 

W sieci pojawiło się krótkie nagranie, które szybko stało się prawdziwym hitem i obiegło media na niemalże całym świecie. Operator doskonale wyczuł, że uchwycenie tak niebywałego momentu może być niezłą pamiątką. Po tym, jak usłyszał niepokojący hałas dobiegający z pokoju obok, postanowił jak najszybciej to skontrolować. Nie miał pojęcia, co może wytwarzać taki dźwięk, jednak był on na tyle dziwny, że wręcz przeczuwał, iż nie może być to nic dobrego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po włączeniu kamery po woli udał się do sąsiedniego pomieszczenia, ostrożnie otwierając drzwi. Tam został niemożliwy widok. Jego kolega, na którego tak czekał, leżał na samym środku łóżka, wyglądając jakby coś mu się stało. Mężczyzna szybko jednak zrozumiał, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, bowiem dotarło do niego, że to jego znajomy powodował dziwny hałas - było to nieprawdopodobne chrapanie. 

W tym wypadku ciężko je nazwać nawet "zwyczajnym". Śpioch chrapał w najlepsze i to tak głośno, że zdziwienie operatora kamery jest w pełni uzasadnione. Tuż obok jego nogi leżał kot, który choć nie wystraszył się tych dźwięków, wyglądał na wyraźnie zirytowanego tym, że ktoś zajął mu łóżko i do tego nie daje mu spać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Udawali śmierć własnego dziecka, by wzbudzić współczucie. Zapomnieli o jednym ważnym szczególe

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Cały obrazek przedstawiał się dość komicznie. Internauci, do których dotarło na granie, świetnie bawili się oglądając je. W swoich opiniach zgodnie stwierdzili, że mężczyzna, który musiał wysłuchiwać tego chrapania, z pewnością ciekawie spędził tamten wieczór. 

Usłyszał dziwny hałas. Wszedł do pokoju i... Wszystko jasne na INTERIA.TV.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mieszkańcy polskiej miejscowości stracili z kont wszystkie pieniądze. Pilne ostrzeżenie policji w TVN
  2. Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor "Rancza" cierpiał niewyobrażalnie
  3. Tata Małgorzaty Kożuchowskiej podjął decyzję życia. Chodzi o pracę u Tadeusza Rydzyka
  4. Nowy pomysł na sfinansowanie emerytur. Kościołowi się nie spodoba
  5. Najbiedniejsi dostaną po 1600 ZŁOTYCH! Projekt ustawy już jest gotowy

Źródło: interia 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News