Mężczyzna nie żyje szpital
Polsat News
Joanna Szwalikowska - 20 Września 2020

Mężczyzna spędził kilka godzin w szpitalnej poczekalni. Pomoc przyszła za późno, nie żyje

Zatrważające doniesienia przekazał Polsat News. Mężczyzna prze kilka godzin leżał w szpitalnej poczekalni. Przez cały ten czas nikt nie udzielił mu pomocy. Jak twierdzi rodzina, lekarze mieli zlekceważyć jego ataki. Finalnie niedoszły pacjent zmarł, oczekiwanie na pomoc trwało dla niego zbyt długo.

Mężczyzna zmarł w poczekalni szpitalnej, oczekując na pomoc, która nie nadeszła. Zatrważające doniesienia przekazał Polsat News. Oskarżenia o nieudzielenie pomocy pacjentowi zostały wysunięte w stronę szpitala w jednej z polskich miejscowości. Rodzina poszkodowanego twierdzi, że lekarze ignorowali jego ataki.

Nie żyje polski polityk. Tragiczne informacje obiegły mediaNie żyje polski polityk. Tragiczne informacje obiegły mediaCzytaj dalej

Mężczyzna zmarł w szpitalnej poczekalni, oczekując na pomoc, która nie nadeszła

Jak donosi Polsat News, do oburzającego zdarzenia miało dojść w Gdańsku. Pierwszym miejscem, w którym pan Dariusz szukał pomocy był SOR. Poszkodowany cierpiał na atak padaczki wynikający z wcześniejszego odstawienia alkoholu. Siostra zmarłego przekazała, że niestety w tym miejscu nie otrzymali oczekiwanej pomocy. Pani ratownik miała odmówić przyjęcia mężczyzny na oddział.

- Otworzyła pani ratownik drzwi, przedstawiłam jej sytuację i powiedziała, że brata nie przyjmą - przekazała Brygida Kocuniak, pisze Polsat News. Siostra poszkodowanego zawiozła go na prywatną wizytę do lekarza pierwszego kontaktu. Tam otrzymali skierowanie do szpitala psychiatrycznego w Gdańsku. Na izbie przyjęć byli przed godziną 17. W trakcie oczekiwania na wejście, mężczyzna miał dostać kolejnego ataku padaczki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pieniądze - używana sofaKupili używaną sofę. Gdy zajrzeli do środka, dokonali porażającego odkrycia, natychmiast zaczęli krzyczećCzytaj dalej

- Krzyknął, zesztywniał i upadł jak kłoda na plecy, sztywny już, i uderzył tyłem głowy o beton - relacjonowała pani Brygida Polsatowi. Z izby przyjęć wyszedł ratownik, posadził poszkodowanego na ławce i przeprowadził test świadomości. Mimo że na pytanie o to, gdzie jest, odpowiedział, że w Nimeczech, ratownik miał uznać, że jest on na tyle przytomny, by nadal móc oczekiwać na pomoc. Pan Dariusz pozostał bez opieki medycznej.

- Osoba, która doznała drgawek, powinna być po pierwsze przewieziona do szpitala, po drugie powinna być pod obserwacją personelu medycznego - ocenił Adam Stępka, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi. Po jakimś czasie mężczyzna doznał kolejnego ataku, po którym nie odzyskał już przytomności. Później nadszedł kolejny oraz kolejny. Jak opisuje Polsat News, podano mu relanium i wciągnięto na izbę przyjęć, tam wciąż leżał na podłodze nieprzytomny. Tam lekarz stwierdził, że pacjent powinien znaleźć się na oddziale neurologicznym. Zaczęto poszukiwania karetki, a także miejsca na SOR.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie. Ogromna strata

2. Ministerstwo zapowiada wielkie zmiany. Rodzice zachwyceni, w życie wejdzie nowy zakaz

3. Mamy potwierdzenie, uczniowie długo nie wrócą do szkół. Porażające informacje z kilku polskich placówek

- Poza wzywaniem transportu międzyszpitalnego zdecydowaliśmy się na wzywanie karetki transportowej oraz poproszenie rodziny, aby ona wzywała tę karetkę - zapewniała rzeczniczka Szpitala Psychiatrycznego w Gdańsku, Lidia Metel-Czarnowska. Po dokładnym wywiadzie po pacjenta przyjechała karetka. Niestety wtedy na pomoc było już za późno. Mężczyzna zmarł w szpitalu w niedzielę wieczorem. Prokuratura zajęła się wyjaśnieniem okoliczności, w których doszło do urazu, będącego powodem zgonu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewielu wie, że Jarosław Jakimowicz ma syna. Szczegóły ich relacji zaskakują, głos zabrała b. żona twarzy TVP Info
  2. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Roberta Lewandowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma za sobą karierę sportową
  3. 500 plus już nie na każde dziecko? Na jaw wyszły porażające dane, wielu Polaków może ucierpieć
  4. Skandal. Emerytka wyciągnęła przeterminowane jedzenie z kontenera. Grozi jej 10 lat więzienia
  5. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Chwilę później zmarła najbliższa mu osoba, bardzo przykre
  6. Nie wytrzymała widoku starej kuchni mamy. W miesiąc, za śmieszne pieniądze sama ją wyremontowała

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News