Bezdomny mężczyzna zaczepił 24-latkę i poprosił o pieniądze. Później zadał jej pytanie, które ścięło ją z nóg

Bezdomny mężczyzna zaczepił 24-latkę i poprosił o pieniądze. Później zadał jej pytanie, które ścięło ją z nóg Źródło: Pixabay/Leroy Skalstad

Mężczyzna poprosił 24-latkę o pomoc. Okazało się, że jest bezdomny i potrzebuje pieniędzy. Sprawa nabrała niespodziewanego obrotu, a na końcu zadane zostało pytanie, które ścięło dziewczynę z nóg.

Mężczyzna, który na co dzień mieszka na ulicy, zaskoczył swoim zachowaniem 24-latkę. Najpierw  poprosił dziewczynę o pieniądze, a później zadał jej pytanie, które wprawiło ją w osłupienie. Nie tego spodziewała się po tym człowieku. 

Mężczyzna zatrzymał 24-latkę i poprosił o pomoc

Mężczyzna zatrzymał Caroline na ulicy w Sao Paolo w Brazylii i zapytał, czy nie mogłaby dać mu trochę pieniędzy. Dziewczyna wracała właśnie do domu i usiłowała znaleźć w torebce swój bilet autobusowy, którego nie mogła zlokalizować. 

Kiedy 24-latka zorientowała się, że nie ma zakupionego wcześniej biletu spanikowała, bo nie posiadała przy sobie wystarczająco dużo pieniędzy, żeby nabyć nowy. Wtedy do akcji wkroczył bezdomny i zaoferował coś, czego dziewczyna kompletnie się nie spodziewała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nieoczekiwany finał 

Gdy bezdomny zrozumiał, że dziewczyna nie ma jak dostać się do domu, zaproponował jej pomoc. Zadał niezwykle wzruszające pytanie, które świadczy o jego wysokim poziomie empatii. 

- Ile potrzeba ci na bilet? Mam tylko 4 reale (około 5 złotych), ale mogę Ci je oddać - powiedział 24-latce i oznajmił, że nie ma mowy, że będzie wracała do domu pieszo. 

Jego propozycja zaskoczyła Caroline, która po dłuższej chwili odnalazła bilet w czeluściach swojej torebki. Gest mężczyzny, który sam żyje w nędzy i nie ma nawet własnego domu, rozczulił kobietę. W końcu zupełnie bezinteresownie chciał jej pomóc, mimo że sam ewidentnie potrzebował wsparcia.  

Caroline postanowiła uhonorować bezdomnego i zaproponowała mu wspólne zdjęcie, które później wrzuciła na swoje media społecznościowe. W ten sposób chciała rozsławić wielkie serce mężczyzny. Bezdomny poprosił jedynie o to, żeby podpisała zdjęcie jego imieniem, Cesar. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutne wiadomości. Nie żyje legendarny dziennikarz TVP, stworzył kilkaset programów telewizyjnych
2. Sanepid wejdzie ci do domu na kontrolę. Przełomowe orzeczenie sądu

24-latka przeszukała również zawartość swojej torebki i z radością przekazała mężczyźnie wszystkie drobne, jakie udało jej się znaleźć. Historia bezdomnego o wielkim sercu powinna zainspirować wszystkich do takich codziennych bezinteresownych gestów wobec bliźniego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak wzruszająco o swoim mężu. Jej słowa łamią serca, dziś obchodziliby 3. rocznicę ślubu
  2. Dziennikarz TVN wylądował w SZPITALU. Przeszedł ciężką operację, jest podłączony do aparatury
  3. Nie było szans żeby uratować młodą parę. Kilka minut po ślubie na oczach mamy pana młodego doszło do tragedii
  4. Były mąż Marty Kaczyńskiej zobaczył w internecie obrazki pełne okrucieństwa. Nie wytrzymał, padły dosadne słowa
  5. Ten moment zmienił w życiu księżnej Diany wszystko. Zagadkowa śmierć jej kochanka do dzisiaj elektryzuje tłumy

Źródło: lolmania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News