Oprócz szczątków ubrań i włosów Woźniaka-Staraka służby natrafiły na inny podejrzany ślad. Będzie przełom?

Oprócz szczątków ubrań i włosów Woźniaka-Staraka służby natrafiły na inny podejrzany ślad. Będzie przełom? Źródło: Instagram/PWSAS

Zaginiony mężczyzna, którego poszukuje się na jeziorze Kisajno, to po potwierdzeniu prokuratury faktycznie Piotr Woźniak-Starak. W trakcie badania łodzi z której wypadł, odnaleziono kolejną, istotną poszlakę.

39-letni mężczyzna miał wypadek na jeziorze Kisajno - wypadł z łodzi motorowej do wody. Jak potwierdziła prokuratura - poszukiwana ofiara wypadku to Piotr Woźniak-Starak, pasierb Jerzego Staraka, właściciela Polpharmy. Śledczy dokładnie przebadali pustą łódź - znaleźli na niej kilka istotnych poszlak. Jedna z nich może okazać się przełomowa.

Przełomowe informacje w sprawie Piotra Woźniaka-Staraka. Zaskakujące znaleziska

Okazało się, że na łodzi Piotra Woźniaka-Staraka, śledczy odnaleźli biały proszek. Takie rewelacje podał informator "Wirtualnej Polski", które ma mieć kontakty w prokuraturze. Jednocześnie nie wiadomo czy nieznana substancja to faktycznie narkotyki. Prokuratura zapytana o obecność narkotyków na łodzi Piotra Woźniaka-Staraka milczy, zbywając dziennikarzy odpowiedzią, że nie chcą komentować doniesień.

To jednak niejedyne znaleziska na łodzi Piotra Woźniaka-Staraka. Jak podają informatorzy "Twojego Kuriera Olsztyńskiego", na kadłubie łodzi znaleziono ludzkie włosy, oraz fragmenty koszuli. Podobno zespół poszukiwawczy miał znaleźć także męską koszulę. Nie są to jednak potwierdzone informacje, oficjalnie też nie wiadomo do kogo należą.

Mężczyzna miał wypaść z łodzi, dalej trwają poszukiwania

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piotr Woźniak-Starak jest poszukiwany przez służby już od trzech dni. W akcji uczestniczy Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe (MOPR) oraz Straż Pożarna. Później w akcje zaangażowano także żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, policyjny śmigłowiec oraz Grupę Specjalną Płetwonurków RP. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo, co się teraz dzieje z kobietą, która towarzyszyła Woźniakowi-Starakowi. Do pracy już raczej nie wróci
2. 
Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

Poszukiwania prowadzone są w dzień, ze względu na dużo lepszą widoczność i problemy, jakie sprawia fakt, że Piotra Woźniaka-Staraka szuka się w wodzie. Jezioro Kisajno jest jednak dosyć duże (powierzchnia niemal 19 km kwadratowych), co utrudnia poszukiwania (mimo zakreślonego obszaru poszukiwań). Ponadto sytuacji nie ułatwia głębokość jeziora, która na obszarze poszukiwawczym wynosi od 3 do nawet 15 metrów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak w złym stanie. Internauci zalali jej męża falą hejtu, w jej obronie stanęła koleżanka "Okrucieństwo"
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Kobieta podczas porodu usłyszała donośny śmiech lekarza. Gdy zobaczyła swoje dziecko, zrozumiała dlaczego
  4. Bezdomny mężczyzna zaczepił 24-latkę i poprosił o pieniądze. Później zadał jej pytanie, które ścięło ją z nóg
  5. Dziecko w bardzo złym stanie trafiło do szpitala. Gdy lekarze zajrzeli do ust chłopca, natychmiast powiadomili policję

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł