Bezwzględnie zaatakował kobietę. Policja udostępnia jego wizerunek i pilnie prosi o pomoc

Bezwzględnie zaatakował kobietę. Policja udostępnia jego wizerunek i pilnie prosi o pomoc Źródło: Policja

Mężczyzna zaatakował kobietę i zniknął. Policja udostępniła jego wizerunek i prosi o pomoc w uchwyceniu napastnika. Służby apelują również o zachowanie ostrożności, ze względu na agresywne zachowanie podejrzanego. Każda informacja może pomóc w ujęciu tego niebezpiecznego człowieka.

Niedawno podejrzany mężczyzna zaatakował bezbronną kobietę w biały dzień. Policja opublikowała jego wizerunek, aby każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat sprawcy, pomógł w jego aresztowaniu.

Dzięki monitoringowi mężczyzna nie pozostaje już dłużej anonimowy. Policja sprawdziła kamery niedaleko miejsca przestępstwa i okazało się, że na nagraniu pojawia się niebezpieczny podejrzany. Służby postanowiły udostępnić jego wizerunek, licząc na wsparcie ze strony mieszkańców Krasnegostawu. To właśnie w mały mieście położonym w województwie lubelskim doszło do ataku na młodą dziewczynę. Funkcjonariusze apelują, aby każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat napastnika, jak najszybciej zgłosił się na komendę.

Mężczyzna zaatakował w biały dzień

Podejrzany mężczyzna miał zaatakować młodą kobietę 17 lutego w Krasnymstawie. Warto zauważyć, że do tego dramatycznego wydarzenia doszło w środku dnia, około 13:00. Sprawca miał dopaść 18-letnią dziewczynę, która właśnie wracała do domu ze szkoły. Śledził ją do samej klatki bloku, w którym mieszka ofiara, następnie chwycił ją obiema rękami i przewrócił na ziemię.

-  Do zdarzenia doszło 17 lutego po godzinie 13.00 na jednym z krasnostawskich osiedli. Młoda kobieta, wracając ze szkoły, weszła do klatki schodowej bloku, w którym mieszka. Za nią wszedł mężczyzna w kurtce z kapturem. Gdy znaleźli się wewnątrz, mężczyzna chwycił kobietę obiema rękoma, a ta straciła równowagę i upadła - powiedział kom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na początku trudno było ustalić cokolwiek na temat podejrzanego mężczyzny. Kiedy śledził 18-letnią dziewczynę, miał na głowie kaptur. Policjanci jednak znaleźli kamerę, która nagrała twarz napastnika. Z racji faktu, że sprawca nie został jeszcze znaleziony, postanowili udostępnić jego wizerunek, by doprowadzić do jego aresztowania.

Dzisiaj grzeje: 1. 3 dni walczyła o życie. Nie żyje młodziutka i uwielbiana piosenkarka
2.  Matka dodała wstrząsające zdjęcie z noworodkiem. Chce, by lekarze zapłacili za swój błąd

Mężczyzna ma około 50 lat i jest postawny. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności, ponieważ podejrzany może być bardzo agresywny i niebezpieczny. Wszelkie informacje powinny być natychmiastowo przekazane do Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez dwa lata był leczony antybiotykami na boreliozę. Przyczyna objawów okazała się zupełnie inna
  2. Nie żyje były trener polskiej reprezentacji skoczków. Poprowadził swojego zawodnika do złota na igrzyskach
  3. Widok grobu Anny Przybylskiej odbiera mowę. Niebywałe, jeden dzień w roku
  4. Ujawniono nieznany biznes Tadeusza Rydzyka. Porażające fakty wyszły na jaw
  5. W Czterdziestolatku skradła serca wielu mężczyzn. Niewiarygodne, jak dziś wygląda
  6. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

źródło: fakty.interia.pl/Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News