Robił w lesie paskudne rzeczy. Myślał, że jest sam, ale wszystko nagrała ukryta kamera

Robił w lesie paskudne rzeczy. Myślał, że jest sam, ale wszystko nagrała ukryta kamera Źródło: youtube.com/Marcin K

Mężczyzna uważał, że nikt go nie widzi. Jak gdyby nigdy nic, wybrał się do lasu. Kiedy policjanci zatrzymali go za paskudne czyny, był zszokowany - dopiero później wyszło na jaw, że uchwycił go obiektyw ukrytej kamery.

Mężczyzna nie przewidywał, że w lesie są kamery. Wybrał się na łono natury, by robić rzeczy, które wielu osobom nie mieszczą się w głowie. Policja na podstawie nagrania błyskawicznie zajęła się sprawą.

Mężczyzna nie był świadomy, że w lesie został umieszczony monitoring

Mężczyzna, którego zarejestrowały kamery, wybrał się do kompleksu leśnego mieszczącego się terenie lasu państwowego Leśnictwa Miastkowo. Jego wizyta w lesie była zamierzona i planowana - samozwańczy "myśliwy" rozstawiał między drzewami sidła. Kłusownik uchwycony za pomocą ukrytej kamery szybko zwrócił uwagę strażników leśnych z Łomży.

Cały materiał dokładnie przeanalizowano, wykonano kopie i sprawę zgłoszono na policję. Funkcjonariusze mieli zająć się ustaleniem, kim jest osoba, która nielegalnie kłusuje w pobliskim lesie, narażając na utratę zdrowia i śmierć nie tylko zwierzęta, ale też przypadkowych spacerowiczów i miłośników przyrody.

Policja krok po kroku dotarła do podejrzanego. Nie krył zaskoczenia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że do lasu regularnie wybierał się mieszkaniec wsi Rydzewo w gminie Miastkowo. Policjanci łapali się za głowy, kiedy wyszło na jaw, że przebiegły kłusownik ma w posiadaniu aż 88 sideł. Na terenie jego posesji znaleziono również pułapkę w formie potrzasku. Biada temu, kto nieopatrznie by w nią wszedł.

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchenne rewolucje w obliczu tragicznej śmierci, potem następne ciosy. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez
2. 11-latka urodziła dziecko. Po dwóch dniach na jaw wyszły kolejne, bulwersujące informacje

Mężczyzna oczywiście został zatrzymany i przewieziony na Komendę Policji w Łomży, gdzie został przesłuchany i musiał złożyć wyjaśnienia. Nie miał wyboru - przyznał się do winy, gdyż nagranie jasno pokazało, że to on odpowiada za paskudne czyny. Postawiono mu zarzuty na podstawie art. 53 pkt 4a i 5 z Ustawy Prawa Łowieckiego - o nielegalne kłusownictwo, zastawianie sideł i pułapek oraz o wchodzenie w posiadanie zwierzyny za pomocą nielegalnych "gadżetów". Teraz pozostaje mu tylko oczekiwać na proces - grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach
  3. Podstępem poznała sekrety o mamie Madzi. Wszystko ujawniła mediom, trudno wysłuchać do końca
  4. Najpierw Lipko, teraz ona. Nie żyje kolejna legendarna polska gwiazda, trudno powstrzymać łzy
  5. Miał być sukces, a jest wtopa i skandal. Zaraz po premierze filmu o Zenku, podano katastrofalne kulisy
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News