Tragedia w Warszawie. W ostatniej chwili ocalił żonę i 3-letniego synka, nie żyje

Tragedia w Warszawie. W ostatniej chwili ocalił żonę i 3-letniego synka, nie żyje Źródło: .

Mężczyzna zrobił wszystko, co mógł, by ocalić swoją rodzinę. W obliczu zagrożenia udało mu się uratować swojego 3-letniego synka i żonę. Niestety sam nie przeżył. Zdarzenie miało miejsce w Warszawie.

Mężczyzna wyszedł ze swoją rodziną na niedzielny spacer. Piękna, jesienna aura zachęciła go do tego, aby wraz z żoną zabrać synka do parku. Kiedy cieszyli się jednym z ostatnich słonecznych dni, niespodziewanie doszło do wypadku, którego ofiarą padli wszyscy troje. Wydarzenie wstrząsnęło dziś mieszkańcami stolicy.

Mężczyzna w ostatniej chwili ratuje swoją żonę i synka

Przechodzili przez pasy na skrzyżowaniu ulic Sokratesa i Sandora Petofiego. Było ledwie po 13:00, po warszawskich Bielanach spacerowało tego dnia wiele osób, korzystając ze słonecznej pogody. Wśród nich było małżeństwo z 3-letnim synem. Weszli na pasy, ale w tym samym momencie pojawił się tam samochód marki BMW. Z relacji świadków wynika, że ojciec w ostatniej chwili odepchnął żonę i dziecko tak, by pojazd w nich nie uderzył.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W ułamku sekundy podjął decyzję, która zaważyła na tym, że jego żona i dziecko przeżyli. Niestety, samemu nie udało mu się uniknąć uderzenia. Po wielu reanimacjach mężczyzna zmarł.

- Sprawcą potrącenia był kierowca bmw, który jak się okazało, był trzeźwy. Ustalamy okoliczności wypadku. Na miejscu pracuje prokurator - przekazała policja.

- Po uderzeniu samochód obrócił się i zatrzymał odwrotnie do kierunku jazdy około 30 metrów za przejściem - relacjonował reporter TVN Warszawa Lech Marcinczak.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
2. Andrzej Duda o wyborach prezydenckich: "Ktoś, kto czegokolwiek czy kogokolwiek się boi, nie może być Prezydentem"

- Jeden z samochodów zatrzymał się przed liniami pasów, natomiast drugi z dużą prędkością potrącił mężczyznę, jednocześnie przewracając wózek z dzieckiem prowadzony przez kobietę, która również przechodziła na drugą stronę ulicy - relacjonują świadkowie.

Z najnowszych ustaleń wynika, że dziecko zostało przewiezione w stanie ciężkim do szpitala, gdzie lekarze walczą o jego życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W końcu dostaniesz wyrównanie do renty. PRZEŁOMOWE orzeczenie zmienia wszystko
  2. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
  3. Z mężem adoptowali 125 dzieciaków. 28 lat po przygarnięciu chłopca, którego nikt nie chciał usłyszała druzgocącą wiadomość
  4. Przepis na jesienną marynatę do kotletów schabowych nada im smaku jak z drogiej restauracji. Rozkosz tylko dla prawdziwych smakoszy!
  5. Znaleziono ciało polityka PiS. Okoliczności śmierci budzą wiele podejrzeń

źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News