Mężczyzna zameldował się w hotelu. W łazience za toaletą dokonał wstydliwego odkrycia, aż strach myśleć, co tam się działo wcześniej

Mężczyzna zameldował się w hotelu. W łazience za toaletą dokonał wstydliwego odkrycia, aż strach myśleć, co tam się działo wcześniej Źródło: .

Mężczyzna nigdy w życiu by nie pomyślał, że w hotelowej łazience można ukryć takie "skarby". Odkrycia dokonał zupełnie przez przypadek. Stał jak sparaliżowany, a potem postanowił wszystko nagrać.

Mężczyzna nagrał wideo, które stało się hitem sieci. Wszystko przez to, co zostało na nim ujęte. Aktor podnosi półkę, a pod nią znajdują się dwie, wyjątkowo obrzydliwe rzeczy. Internauci śmiali się w głos.

Mężczyzna w skrytce za toaletą znalazł coś, co zwaliło go z nóg

Aktor Scott Paige wybrał się na kilka dni do hotelu Travelodge w Aylesbury. W okolicy chciał  załatwić kilka biznesowych spraw i musiał gdzieś się zatrzymać. Jego pobyt nie należał do zwyczajnych - wszystko przez zaskakujące odkrycie w łazience za toaletą. Musiał podzielić się tym z internautami.

Mężczyzna wszystko udokumentował i upublicznił na swoim oficjalnym koncie na Twitterze. Podczas jednej z wizyt w toalecie przez przypadek za mocno oparł się o półkę znajdującą się za nim. Zaczęła się ruszać, a aktor odkrył, że nie jest przymocowana na stałe. Kiedy z ciekawości podniósł płytę, aż zaniemówił - tak irracjonalne przedmioty nigdy nie powinny znaleźć się w hotelu. W środku znajdowały się 2 duże wibratory, które wyglądały na używane.

Obsługa hotelu była zdezorientowana i zawstydzona

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To nie jest najdziwniejsza rzecz, jaką mogłem znaleźć. Bardziej intryguje mnie, dlaczego ktoś ukrył to za toaletą. Czy należą do personelu i podczas przerwy udają się do tego konkretnego pokoju, aby się zabawić? Szczerze mówiąc, byłem trochę zdezorientowany! - komentował mężczyzna w rozmowie z dziennikarzami.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Aktor dodał również co byłoby w przypadku, gdyby jego pokój zajęła rodzina z dziećmi - to nie jest coś, na co chcieliby natrafić. O swoim znalezisku poinformował recepcjonistkę, która była wyraźnie zawstydzona, lecz nikt nie zgłosił się do niego po odbiór erotycznych zabawek i były tam do końca jego wyjazdu. Rozbawieni dziennikarze oczekiwali, że hotel jakoś skomentuje sprawę, jednak do tej pory nie otrzymali żadnej odpowiedzi na temat gadżetów w łazience.

Fot. Twitter/Scott Paige

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nakłuwał żonie pośladki igłami i wyrzucał bez ubrań z domu. Najgorsze stało się gdy zaszła w ciążę, mąż nie miał odrobiny litości
  2. Filmik ma już ponad 2 miliony wyświetleń! Właściciel nagrał jak rozmawia ze swoim kotem, będzie płakać ze śmiechu
  3. Obudził ją ostry ból brzucha. Zobaczyła na sobie zagrożenie, w pośpiechu zawołała męża
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

Źródło: Twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News