Mężczyzna zgwałcił psa, straszne doniesienia z północy Polski. Zapadł wyrok

Mężczyzna zgwałcił psa, straszne doniesienia z północy Polski. Zapadł wyrok Źródło: Unsplash/ Iklima Babangida

Mężczyzna z Wolsztyna (województwo Wielkopolskie) dopuścił się zatrważającego czynu. Oskarżono go o zgwałcenie swojego psa - z czasem sam się przyznał do winy.

Mężczyzna mieszkający w Wolsztynie przestępstwo popełnił 3 lata temu. Dopiero teraz zakończyła się sprawa sądowa, która miała doprowadzić do ukarania zoofila.

Mężczyzna zgwałcił psa. W końcu usłyszał wyrok

Do incydentu miało dojść w lipcu 2016 roku. Nie wiadomo czy była to jednorazowa sytuacja, czy do aktów zoofilii na czworonogu dochodziło regularnie. Sprawa mężczyzny trwała od zgłoszenia, aż do teraz. Nie wiadomo dlaczego sprawa zajęła organom sądowniczym aż tyle czasu.

Przed sądem, sprawca przyznał się do obcowania płciowego ze swoim psem. Sąd uznał go za winnego zarzucanego czynu i został skazany na rok i sześć miesięcy ograniczenie wolności. W ramach swojej kary, przez ten okres będzie musiał 20 godzin miesięcznie wykonywać prace społeczne. Ponadto narzucono mu zakaz posiadania psów przez najbliższe 10 lat. Jak podał również Aleksander Brzozowski, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Poznaniu, sprawca zapłaci 1000 złotych stowarzyszeniu "Inicjatywa dla Zwierząt" oraz pokryje koszty procesu.

Czy zoofilia w Polsce to powszechne zjawisko?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W statystykach policyjnych bardzo mało jest tego typu przestępstw, ale trzeba brać pod uwagę, że policja wie tylko o niewielkiej liczbie takich przestępstw. Wrzuca do internetu, można takiego sprawcę szybko namierzyć. Ale jak nie ma nagrania i świadków, to nikt nie wie, że do takiego czynu doszło - mówił Mariusz Sokołowski z katedry Bezpieczeństwa Wewnętrznego UW w rozmowie z "Natemat".

Dzisiaj grzeje: 1. Agata Duda przyłapana w lesie! Ciężko uwierzyć, co tam robiła. Był z nią Prezydent
2. Jadła obiad z przyszłym mężem swojej córki. Kilka tygodni później odkryła zdjęcie, które natychmiast musiała jej pokazać jeszcze przed ślubem

Nawet weterynarzom jest trudno stwierdzić czy faktycznie doszło do gwałtu na zwierzęciu. Obrażenia narządów wewnętrznych zwierząt mogły powstać z różnych powodów. Jeśli nie ma dowód rzeczowych, są bardzo małe szanse na udowodnienie winy zoofilowi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Ojciec zainstalował ukrytą kamerę. Gdy odkrył, co niania robi jego córce, był przerażony
  4. Sekretny przepis Magdy Gessler na kotlety schabowe trafił do sieci. Są nadzwyczajnie kruche, rozpływają się w ustach
  5. Po meczu piłki nożnej 10-letni chłopiec zauważył na nodze dziwne znamię. 9 dni później umarł w okropnych męczarniach
  6. Co dzieje się z Ewą, która podróżowała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem? Media o tym milczą

Źródło: Super-Express

Następny artykuł