Przeciął konar na pół i natychmiast sięgnął po telefon. Niebywałe, co znalazł w środku, zapamięta widok do końca życia

Przeciął konar na pół i natychmiast sięgnął po telefon. Niebywałe, co znalazł w środku, zapamięta widok do końca życia Źródło: Rebecca. Sol Navarro. Pimentinha./Twitter

Mężczyzna pewnego dnia zajęty był przecinaniem drewna, a gdy udało mu się przepołowić konar, jego oczom ukazał się niesamowity widok. Natychmiast złapał za telefon, by wykonać zdjęcie. Widoku, który miał przed sobą, już nigdy nie zapomni.

Mężczyzna pochodzący z brazylijskiego miasta Itaquiraí, w stanie Mato Grosso du Sul, podczas pracy miał za zadanie ściąć gałęzie wierzby, które niebezpiecznie wchodziły już na drogę i stwarzały zagrożenie dla ruchu drogowego i pieszych. Po ścięciu konaru jego oczom okazał się niesamowity widok. Mężczyzna długo przecierał oczy ze zdumienia. 

Mężczyzna przeciął konar i nie mógł uwierzyć własnym oczom

Odimar Souza po dokonaniu niebywałego odkrycia postanowił zabrać konar do domu. Mężczyzna już w mieszkaniu chwycił za telefon i dokładnie sfotografował swoje znalezisko, po czym zdjęcia wrzucił do sieci. Niemalże natychmiast pod zdjęciami internauci potwierdzali, że na słoju widzą dokładnie to samo, co on. Co to było?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna odnalazł Jezusa 

Okazało się, że Odimar Souza zobaczył na słojach Jezusa Chrystusa. Plama na konarze wierzby do złudzenia przypomina biblijną postać. Mężczyzna zatrzymał znalezisko, a zdjęcia opublikował w sieci. Jak wyznał, już podczas ścinania coś wisiało w powietrzu, piła jego kolegi się zacięła, a łańcuch pękł. To właśnie dzięki temu mężczyzna mógł przyjrzeć się temu, co widnieje na konarze. 

Jak można dowiedzieć się z mediów, ani lokalna parafia, ani żaden Kościół nie podjęli się skomentowania sprawy "drewnianego Jezusa". O komentarz w sprawie zostali poproszeni także specjaliści, którzy wyznali, że jest wiele naukowych wyjaśnień na to, jak mogło dojść do powstania takiego wzoru. Możliwe, że doszło do uszkodzenia komórek rośliny lub jest to ślad po środku chemicznym, użytym do ochrony przed szkodnikami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomość o śmierci spadła jak grom, wielka rozpacz. Niestety, nie żyje Kazimierz Pająk

2. Tragiczna wiadomość obiegła media. Nie żyje Kazimierz Pająk

Jezusa Chrystusa odnajdywano już w wielu innych miejscach. W sieci można znaleźć zdjęcia chmur czy chipsów, które mają go przypominać. Znajdowanie znanych kształtów na przypadkowych rzeczach to zjawisko nazywane pareidolią. Z pewnością niejedna osoba doświadczyła jej w swoim życiu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera podczas fety mistrzowskiej Legii Warszawa. Nagle rozległy się ogłuszające gwizdy
  2. Luksus - mało powiedziane. Perfekcyjna kuchnia Małgorzaty Rozenek zwala z nóg, gwiazda zadbała o każdy szczegół
  3. Burza w sieci. Robert Lewandowski pokazał zdjęcie żony, fani od razu zauważyli kompromitujący szczegół
  4. Wydało się, jaki prezent ślubny Kaczyński dał Kurskiemu. Kto by pomyślał
  5. Dopiero po śmierci wyszło na jaw, jak żyła Elżbieta Czyżewska. Bliska osoba zdradziła porażającą prawdę
  6. Kobieta poszła na kontrolę do ginekologa. W pewnym momencie lekarz przerwał badanie i natychmiast wezwał policję

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News