Piotr wyrwał koledze najbardziej intymną część ciała. Powód jest wyjątkowo bolesny

Piotr wyrwał koledze najbardziej intymną część ciała. Powód jest wyjątkowo bolesny Źródło: youtube.pl/innatelewizja

Mężczyzna przyłapał żonę z kolegą na gorącym uczynku kara jaką wymierzył jest bardzo bolesna. Pomimo miło spędzonego wieczoru żaden z obecnych nie będzie dobrze wspominać tego dnia.

W Krakowie w dzielnicy Nowa Huta doszło do spotkania trójki znajomych. Małżeństwo mieszkające tam zaprosiło na wieczór dobrego znajomego. Impreza była mocno zakrapiana alkoholem. Wszyscy z domowników spędzili całą noc w mieszkaniu.

Mężczyzna przyłapał żonę z kolegą

21 listopada 2017 roku w Krakowie trójka znajomych miło spędzała czas. Gospodarz Piotr K. wyszedł około 5:30 z mieszkania w celu wyprowadzenia psa na spacer. Nie spodziewał się, że gdy wróci ujrzy swoją żonę w łóżku wraz z zaproszonym kolegą. 

Mężczyzna wpadł w szał złapał 53-letniego kolegę za genitalia i całej siły próbował ściągnąć z łóżka. W wyniku tego doszło do urwania jednego z jąder. Sprawca szybko zadzwonił po służby ratunkowe i policję. Natomiast pokrzywdzony zebrał się do swojego mieszkania, a stamtąd odebrał go zespół pogotowia ratunkowego wioząc karetką do szpitala. Na miejscu zdarzenia służby znalazły wyrwaną część ciała poszkodowanego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Łagodny wymiar kary

Krakowski sąd skazała Piotra K. na 540 godzin prac społecznych. Czy został skwalifikowany jako podniesienie ręki na najwyżej chronione dobro - życie ludzkie. Na korzyść oskarżonego działała zarówno sytuacja w jakiej doszło do popełnionego czynu jak i fakt wezwania pomocy tuż po całym zajściu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Turysta popełnił fatalny błąd, robi tak wielu. Musi zapłacić teraz 16 tys. euro
2. Najpierw pobicie, teraz tragiczna śmierć. Gwiazda disco polo straciła dziecko, przeżyła piekło przed laty

Piotr K. przyznał się do zarzucanych mu czynów, a podczas przesłuchania przyznał, że targały nim ogromne emocje. Po powrocie z psem wezwał pomoc, która zabrała poszkodowanego z jego własnego domu. Piotr K. nie był nigdy wcześniej karany

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Możesz uniknąć podwyżek opłat za śmieci. Musisz tylko zadbać o jedną rzecz
  3. Anna Jantar przed śmiercią przeżywała ciężkie chwile. Sekretne zapiski z jej pamiętnika wyciskają łzy z oczu
  4. Nastolatka poszła na swoją studniówkę. Wróciła zalana łzami i nie tylko, została potwornie upokorzona przez koleżankę
  5. Posmarowała twarz białkiem jajka. Efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania

źródło: se.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News