Tragedia nad Bałtykiem. Mężczyzna dwa razy przejechał starszą kobietę, wtedy mieszkańcy wykonali nieprawdopodobny gest (WIDEO)

Tragedia nad Bałtykiem. Mężczyzna dwa razy przejechał starszą kobietę, wtedy mieszkańcy wykonali nieprawdopodobny gest (WIDEO) Źródło: YouTube / świnoujskie.info

Mężczyzna nie zauważył starszej kobiety. Dwukrotnie przejechał staruszkę samochodem. Kiedy znalazła się pod kołami samochodu, przechodnie błyskawicznie zainterweniowali.

Mężczyzna kierujący samochodem nie zauważył staruszki. Przejechał seniorkę aż 2 razy. Kobieta utknęła pod kołami auta. Na wypadek zareagowali dopiero przechodnie. Mieszkańcy miasta w błyskawicznym tempie zainterweniowali. W sieci pojawiło się nagranie ich spektakularnej akcji ratunkowej. 

Mężczyzna tłumaczył się w kuriozalny sposób

Do tragedii doszło w Świnoujściu. Na jednej z ulic kierujący pojazdem nie zauważył starszej kobiety. Nie dość, że potrącił ją dwa razy, to jeszcze w dodatku przejechał. Seniorka utknęła pod maską samochodu. Na pomoc poszkodowanej staruszce natychmiastowo ruszyli mieszkańcy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Sytuacja miała miejsce w środę w samo południe na ulicy Bema. Świadek wydarzenia powiedział lokalnego portalowi świnoujskieinfo.pl, że sprawca wypadku, który cofał autem, tłumaczył się, że nie zauważył przechodzącej obok starszej kobiety, bo była niskiego wzrostu.

Mieszkańcy przeprowadzili pełną uznania akcję ratunkową

Na pomoc ofierze tego kuriozalnego wypadku ruszyli mieszkańcy Świnoujścia, którzy zauważyli, że stało się coś niepokojącego. Z oczywistych przyczyn staruszka nie mogła wydostać się spod maski samochodu o własnych siłach. Dlatego potrzebne było podźwignięcie samochodu. Udało się to około 10 osobom, które podniosły auto do góry, a następnie wyciągnęły poszkodowaną kobietę.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina pozbywa się starszych i chorych na święta? „Staruszka płakała w karetce, że zawadza rodzinie i chce już umrzeć”
2. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Staruszka doznała ciężkich obrażeń ciała. Natychmiastowo została przewieziona do szpitala. Całe zdarzenie zostało nagrane i umieszczone w sieci w serwisie YouTube na profilu portalu świnoujskie.info. Na krótkim filmiku dość dobrze widać heroiczną walkę przechodniów o życie kobiety, ich współpracę i mobilizację. Mieszkańcy zadzwonili także po karetkę i wezwali policję. Ich reakcja może być przykładem dla wielu ludzi, którzy wykazują się ignorancją, kiedy na ulicy dzieje się coś niepokojącego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Fiskus zapuka do ciebie i zabierze pieniądze. Będziesz płacił podatki za zmarłych
  3. Polacy nie mają pojęcia, po co jest dziura w zatyczce od długopisu. Prawdziwy powód może uratować Ci życie!
  4. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak
  5. Pogrzeb rodzin ze Szczyrku. Przed kościołem wydarzyły się najbardziej poruszające sceny

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News