mężczyzna pedofilia więzienie
YouTube
Joanna Szwalikowska - 19 Listopada 2020

Trafił do więzienia za pedofilię. Kolega z celi wymierzył mu własną sprawiedliwość, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Mężczyzna został skazany za pedofilię i trafił do więzienia. Niedługo później jeden z kolegów z celi postanowił sam wymierzyć na nim sprawiedliwość i udusił go kablem. Zeznania zabójcy mrożą krew w żyłach.

Mężczyzna, którego skazano za pedofilię został zgwałcony oraz zamordowany we własnej celi. Tego szokującego czynu dokonał jeden ze współwięźniów, który sam również został skazany za gwałt na kobiecie. Jego zeznania budzą prawdziwą grozę.

Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjamiWłaśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjamiCzytaj dalej

Mężczyzna skazany za pedofilię został zamordowany we własnej celi

Paul Fitzgerald udusił kablem swojego współwięźnia, którym był Richard Huckle - najgroźniejszy brytyjski pedofil. W 2016 roku został on skazany na 22-krotne dożywocie za dopuszczenie się przestępstw gwałtu wobec ponad 200 dzieci. Miały one od sześciu miesięcy do 12 lat.

Do zabójstwa Richarda Huckle doszło 13 października 2019 roku. Strażacy więzienni otrzymali wezwanie do celi obu mężczyzn. Kiedy tam weszli, Huckle był zakneblowany oraz związany. Wokół jego szyi zaciśnięty był kabel. Fitzgerld stał nad ofiarą i zdawał się szeptać mu coś do ucha.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Fitzgerald'a natychmiast wyprowadzono z celi. Strażnicy usiłowali udzielić pierwszej pomocy więźniowi, jednak nie udało się już go uratować. Jak donoszą media, Fitzgerald miał powiedzieć im później "Myślę, że go zabiłem, on nie żyje". 18 listopada ruszył jego proces, podczas którego miał zeznać, iż chciał, aby gwałciciel poczuł się, jak dzieci, które skrzywdził.

Zdaniem prokuratora Alistair Neil MacDonald QC atak był formą kary ze strony Fitzgeralda za okropne zbrodnie, jakich dopuścił się gwałciciel.Całe zabójstwo miało zostać starannie zaplanowane oraz przemyślane. W podobny sposób chciał potraktować również dwóch lub trzech innych współwięźniów. Ostatecznie skupił się jednak tylko na swojej pierwszej ofierze.

- To był starannie zaplanowany atak, w którego trakcie Huckle został poddany przedłużającym się torturom, które miały go również upokorzyć - mówił prokurator.

Podczas procesu oskarżyciel poinformował, że Fitzgerald miał włożyć swojej ofierze w odbyt kuchenny przyrząd, a także wepchnąć długopis przez nos do samego mózgu. Zabójca podczas rozmowy z lekarzem miał przyznać, że już wcześniej miał myśli, w których fantazjował na temat zabijania innych ludzi, a nawet zjedzenia ich.

Dzisiaj grzeje:

1. Otworzyli testament Gulbinowicza. Niewiarygodne, co stanie się z częścią jego majątku

2. W Pepco same hity, do sklepów ruszą tłumy. Ceny zachęcają jak nigdy, za niewielkie pieniądze uszczęśliwisz każde dziecko

3. Śnieg i mróz uderzą znienacka w Polskę już za kilka dni, wiemy gdzie będzie biało. Polacy muszą się przygotować

Zeznana zabójcy mrożą krew w żyłach. Kończąc swoją relację opisu zbrodni, Fitzgerald miał również przyznać, iż czuł się cudownie, kiedy dokonał zbrodni oraz że "poleciłby to każdemu".

Zabójca chciał zemścić się na pedofilu za wszystkie zbrodnie, jakich ten się dopuścił. Został on bowiem skazany za dopuszczenie się gwałtu na szokującej liczbie ponad 200 dzieci. Skazano go na 22-krotne dożywocie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroby, które znacznie zwiększają ryzyko śmierci przy COVID-19. Osoby, które je mają, powinny dziś szczególnie uważać
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Najczęściej pojawiający się objaw Covid-19. Ma go nawet 86% zakażonych, trzeba wiedzieć
  4. Ujawniono, co czeka Polaków już 10 grudnia. Fantastyczna wiadomość ws. koronawirusa, trzeba trzymać kciuki
  5. Widmo ogromnego strajku zawisło nad całą Polską. Konsekwencje mogą być katastrofalne
  6. Lepsze niż chipsy i frytki razem wzięte. Doskonały przepis na chrupiące pieczone ziemniaki
  7. Produkował nielegalnie na wiejskim odludziu. Policjanci odkryli gigantyczne ilości niebezpiecznych substancji
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: o2, Metro News UK

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News