Mężczyzna wziął psa na spacer i schował się przed nim. Ale tego, co zrobił zwierzak, nie mógł przewidzieć

Mężczyzna wziął psa na spacer i schował się przed nim. Ale tego, co zrobił zwierzak, nie mógł przewidzieć Źródło: youtube.com/RM Videos

Mężczyzna lubił urozmaicać wspólne spacery ze swoim psem. Pakował do torby nowe zabawki, wynajdywał różne nieznane trasy, ale jedno z ich wyjść okazało się szczególne. Zostawił psa samego i schował się nieopodal.

Mężczyzna szczycił się tym, że ma bardzo mądrego psa. Nic dziwnego - owczarek niemiecki należy do najinteligentniejszych ras. Na jednym ze spacerów właściciel czworonoga miał okazję dobitnie się o tym przekonać.

Mężczyzna schował się za drzewem i obserwował psa

Owczarki niemieckie należą do najbardziej posłusznych psów, a także do najmądrzejszych. Jedynie pudle i border collie przewyższają je liczbą punktów IQ . Ten owczarek już kilka razy mocno zaskoczył pana swoją mądrością, ale jeden z ich wspólnych spacerów miał się stać ostatecznym tego dowodem.

Przemierzając z psem kolejne ulice, mężczyzna ciągle szedł za nim. Utrzymywał dystans 1-2 metrów, a owczarek co jakiś czas się obracał, by sprawdzić, czy pan na pewno znajduje się w tej odległości. W pewnej chwili jednak mężczyzna schował się za pobliskie drzewo, a pies nagle został sam. Po przejściu kilku metrów wyczuł, że coś jest nie tak i przystanął.

Zaskakujące zachowanie owczarka niemieckiego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy owczarek obrócił się, by skontrolować obecność właściciela, wyraźnie się zaniepokoił. Widać to było po jego postawie. Do tej pory szedł po chodniku luźnym krokiem, ale kiedy został sam, momentalnie postawił uszy i cały się naprężył. Zaczął się niespokojnie rozglądać dookoła, by odnaleźć zaginionego właściciela. Następnie wrócił truchtem do miejsca, w którym ostatni raz widział mężczyznę, uniósł ogon i w skupieniu zaczął myśleć.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
2. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno

Pies rozglądał się ciągle naokoło, próbując namierzyć swojego pana. Stał tak dłuższą chwilę, ale w pewnym momencie wydawało się, że coś poczuł. Dzięki swojemu węchowi podszedł w końcu do drzewa, za którym czekał jego właściciel, który przez cały czas go nagrywał.

Można mieć pewność, że w przypadku zaginięcia czy przypadkowego odłączenia się od psa, zwierzę za wszelką cenę będzie próbowało odnaleźć swojego właściciela. Nawet w stanie niepokoju i oszołomienia, nasz pies zrobi wiele, żeby do nas dołączyć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W końcu dostaniesz wyrównanie do renty. PRZEŁOMOWE orzeczenie zmienia wszystko
  2. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
  3. Z mężem adoptowali 125 dzieciaków. 28 lat po przygarnięciu chłopca, którego nikt nie chciał usłyszała druzgocącą wiadomość
  4. Przepis na jesienną marynatę do kotletów schabowych nada im smaku jak z drogiej restauracji. Rozkosz tylko dla prawdziwych smakoszy!
  5. Znaleziono ciało polityka PiS. Okoliczności śmierci budzą wiele podejrzeń

Źródło: YouTube

Następny artykuł