Eksperymentował z erotycznymi gadżetami. Sytuacja zrobiła się dramatyczna, do akcji weszła straż pożarna z piłą i szczypcami

Eksperymentował z erotycznymi gadżetami. Sytuacja zrobiła się dramatyczna, do akcji weszła straż pożarna z piłą i szczypcami Źródło: .

Mężczyzna z Kołobrzegu stawił się w szpitalu z dość nietypowym problemem. Okazało się, że w trakcie zabawy erotycznymi gadżetami nie zachował odpowiedniej ostrożności i zaklinował sobie członka w metalowych obręczach. Sytuacja była tak poważna, że do akcji musieli wkroczyć strażacy.

Mężczyzna z Koszalina przyszedł do szpitala z grymasem bólu i ręką na swoim kroczu. Tak nietypowy widok był efektem nieudanej zabawy erotycznymi gadżetami, które miały urozmaicić jego życie seksualne. Metalowe obręcze, mające w założeniu stymulować członka, okazały się o wiele za ciasne i penis mężczyzny w stanie erekcji utknął w nich. Dopiero strażacy pomogli uwolnić się pułapki bezpruderyjnemu mieszkańcowi nadmorskiej miejscowości.

Mężczyzna zaklinował się w obręczach. Lekarze rozłożyli ręce

Stosowanie zabawek erotycznych jest dość częstym pomysłem na urozmaicenie sobie monotonii życia łóżkowego. Jeden z mieszkańców Koszalina, którego najwyraźniej nie zadowalało jego dotychczasowe życie seksualne, stwierdził, że założenie metalowych obręczy na swojego członka sprawi, że będzie miał większe powodzenie. Niestety, kupując zabawki, nie zwrócił uwagi na rozmiar produktu. Ten moment nieuwagi mógł go wiele kosztować.

Mężczyzna z płaczem tłumaczył lekarzowi co się stało. Stan był poważny, ponieważ erekcja nie chciała ustać, a pacjent skarżył się na puchnięcie i widoczny dyskomfort. Lekarze byli bezradni, a do akcji musiała wkroczyć straż pożarna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Strażacy uwolnili fana erotycznych zabawek

O ile do straży pożarnej najczęściej wpływają zgłoszenia dotyczące pożarów i wypadków drogowych, o tyle mężczyzna nie miał wątpliwości, że to właśnie od niej uzyska niezbędną pomoc. Specjalistyczne szczypce i piły okazały się zbawienne. Wszystkiemu przyglądali się lekarze, którzy pilnowali, aby ostrza nie przecięły członka.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN przez chorobę syna rzuciła karierę. Jest nieuleczalnie chory, dla niego poświęciła wszystko
2. Mama wtarła najstraszniejszą substancję świata w dziąsła dziecka. Nie miało szans na przeżycie

Takiej interwencji strażacy nie zapomną już nigdy. Zakładając jednak, że ślubowali ratowanie ludzkiego życia, to można przyjąć, że ze swojego zadania wywiązali się wzorcowo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koniec waloryzacji emerytur. Nowy, REWOLUCYJNY sposób naliczania
  2. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
  3. Rodzice katowali małego chłopca, zapłakany spojrzał na okno i wziął rozbieg. To było dziewiąte piętro
  4. Nie wiedziała, że tego dnia w przedszkolu zamontowali kamery. Wystarczyło 30 min nagrywania i pilnie wezwano policję
  5. TVP: Straszna katastrofa lotnicza za granicą! Skrzydło rozcięło dom, pilot wyleciał w powietrze

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News