Mężczyzna ozdobił swoją męskość metalowymi pierścieniami. Chwilę później był przerażony, lekarze i strażacy w akcji

Mężczyzna ozdobił swoją męskość metalowymi pierścieniami. Chwilę później był przerażony, lekarze i strażacy w akcji Źródło: unsplash.com/Nik Shuliahin

Mężczyzna przeżył chwile grozy - miał niesamowicie poważny, lecz wstydliwy problem, ostatecznie jednak strach o własną męskość przerósł wstyd. To nie pierwszy taki przypadek, przy którym musiała interweniować straż pożarna. Na pewno było im trudno zachować powagę.

Mężczyzna już nigdy w życiu nie zapomni, do czego doprowadziła go ciekawość i chęć zaznania niecodziennej przyjemności. Kiedy zakładał metalowe obręcze na genitalia, w życiu nie pomyślałby, że jego męskość będzie oglądać kilkadziesiąt osób.

Mężczyzna nałożył na przyrodzenie 5 metalowych obręczy

54-latek z Kołobrzegu w zachodniopomorskim lubił dobrze się zabawić i szukał wrażeń przy pomocy różnego typu gadżetów. Jakiś czas temu poszukiwał rzeczy idealnej dla siebie i szybko upodobał sobie metalowe pierścienie, które nakłada się na penisa. Miało to przedłużyć i spotęgować chwile przyjemności. Tym razem jednak coś poszło nie tak.

Mężczyzna wykorzystał aż 5 metalowych obręczy, a kłopoty zaczęły się wtedy, kiedy nie mógł ich zdjąć z przyrodzenia. Wpadł w panikę, ponieważ czuł też ostry, przeszywający ból, a strach tylko wzmacniał to przykre uczucie. Był przekonany, że nie ma dla niego ratunku, kiedy penis zaczął robić się fioletowy, a następnie prawie siny, do tego spuchł. Postanowił schować dumę do kieszeni i wybrał się do lekarza.

Potrzebna była pomoc wykwalifikowanych strażaków

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarz był szczerze zaskoczony, ponieważ takiego przypadku nie spodziewał się o północy w przychodni. Wraz z innymi obecnymi na dyżurze specjalistami nie miał pojęcia, jak zdjąć obręcze i pewne już było, że potrzeba ciężkiego sprzętu. Mężczyzna w panice i wstydzie zdecydował się więc zgłosić do strażaków. Ci dysponowali piłą do metalu i szczypcami. W jednostce straży pożarnej na pewno było co opowiadać.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Tata dostał telefon o wypadku dziecka. Ale jak pojechał do szpitala, poznał najbardziej okrutną prawdę

Po poważnej akcji, z pewnością wywołała trochę śmiechu, oswobodzony już mężczyzna trafił do szpitala. Potrzebne były badania aby sprawdzić, czy penis na pewno jest zdrowy i nic poważnego się nie stało. Na razie nic nie wiadomo o poważnych uszkodzeniach narządu - strażacy byli nadzwyczaj delikatni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl i klienci oszukani. Doszło do MASOWEGO ataku
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. U małej dziewczynki zdiagnozowano guza mózgu. Późniejsze wydarzenia sprawiły, że zszokowani lekarze nie wiedzieli, co powiedzieć
  4. W całej miejscowości aż huczy. Janina Ż. zmarła w łóżku sąsiada
  5. Ola Kwaśniewska zwyzywana od „pasztetów” za zdjęcie w bikini. Jej mocna odpowiedź podbija sieć

Źródło: Super Express

Następny artykuł