Udawał wolontariusza, by molestować dziewczynkę chorą na raka. Rodzina walczy o najwyższy wymiar kary

Udawał wolontariusza, by molestować dziewczynkę chorą na raka. Rodzina walczy o najwyższy wymiar kary Źródło: unsplash.com Caleb Woods

Mężczyzna bez najmniejszych skrupułów udawał wolontariusza, by zbliżyć się do chorej na nowotwór dziewczynki, a później bezwzględnie ją molestował. Dramat nieletniej odbiera mowę. Teraz rodzina domaga się surowej kary dla oprawcy dziecka.

Mężczyzna w możliwie najgorszy sposób wykorzystał niewinne i bezbronne dziecko. Nie mieści się w głowie, czego się dopuścił, by spełnić swoje nieludzkie żądze. Sprawą co prawda zajęła się policja, jednak rodzina pokrzywdzonej nie może pogodzić się z karą, jaką sąd wymierzył oprawcy. Rozpoczęli walkę o zadośćuczynienie dla oszusta i pedofila. 

Prawdziwy dramat, mężczyzna udawał wolontariusza, by móc molestować chorą na raka dziewczynkę 

Opisywana przez "Fakt" historia miała swój początek w 2016 roku w małej miejscowości na północy Wielkopolski. Wówczas 7-letnia dziewczynka toczyła swoją walkę z okrutnym rakiem. W życiu jej i całej rodziny pojawił się Sebastian L. podający się za wolontariusza. Mężczyzna robił wszystko, by zostać przyjacielem rodziny - odwiedzał nieletnią w szpitalu, wspierał małżeństwo. Gdy dziewczynce udało się pokonać raka i wrócić do domu, L. jeszcze bardziej zbliżył się do niej. Coraz częściej bywał w ich domu, czując się tam jak u siebie. Pewnego dnia wykorzystał moment, w którym został sam z 7-latką, zaczął ją molestować. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Koszmar trwał 2 lata, aż w końcu jej matka zwróciła uwagę, że mężczyzna coraz częściej nalega na wizyty w pokoju jej córki. Po konfrontacji rzekomy wolontariusz przyznał się do molestowania. Rodzice zawiadomili o wszystkim policję. W marcu 2018 roku sprawca został zatrzymany i usłyszał zarzut "doprowadzenia osoby nieletniej do poddania się innej czynności seksualnej". Kolejne dwa lata później, bo w marcu 2020 roku, Sąd Rejonowy w Poznaniu skazał go na 3,5 roku więzienia.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Przełom w walce z COVID-19 w Polsce? Rozpoczęto produkcję najnowszego leku

2. Szumowski chce zrezygnować z funkcji ministra zdrowia? Zaskakujące doniesienia

Z tą decyzją nie zgodzili się jednak rodzice pokrzywdzonej i prokuratura. Jak podaje "Fakt", po złożeniu apelacji, 18 czerwca, Sąd Okręgowy wydał w tej sprawie decyzję, kierując ją do ponownego rozpatrzenia. Rodzinę czeka więc kolejny proces i kolejne miesiące stresu oraz niepewności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W jednym rejonie Polski sypie grzybami, aż miło. Podajemy konkretne miejsca, gigantyczne zbiory gwarantowane
  2. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)
  3. Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje Jerzy Kutkowski
  4. Ministerstwo apeluje do wszystkich Polaków. Duża pomoc całkowicie za darmo
  5. WHO pilnie alarmuje. Pandemia weszła w nową, niebezpieczną fazę
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News