Sebastian wykorzystywał chorą na raka 7-latkę. Prokuratura po raz kolejny wkroczyła do akcji

Sebastian wykorzystywał chorą na raka 7-latkę. Prokuratura po raz kolejny wkroczyła do akcji Źródło: arembowski/ Pixabay

Mężczyzna przez dwa lata wykorzystywał chorą na białaczkę 7-letnią dziewczynkę. Ciężko uwierzyć, jaki wyrok otrzymał. Prokuratura musiała ponownie wkroczyć do akcji, co sprawiło, że sprawa Sebastiana L. zostanie ponownie wszczęta.

Mężczyzna został aresztowany w marcu 2018 roku. Sebastian L. był podejrzewany o molestowanie 7-letniej dziewczynki chorej na białaczkę. Jak się okazuje dzisiaj, sprawa pedofila ponownie trafi do sądu. 

Mężczyzna wykorzystywał chorą dziewczynkę

Sebastian L. przez wiele miesięcy udawał wolontariusza w szpitalu, by znaleźć się bliżej chorej dziewczynki. Mężczyzna doprowadził do tego, że rodzice 7-latki uważali go za przyjaciela i pozwalali przebywać z dzieckiem sam na sam. To właśnie dzięki temu mógł wykorzystywać chorą dziewczynkę pochodząca z małej miejscowości na północy Wielkopolski.

7-latka po wygranej walce z rakiem wróciła do domu, gdzie rozpętało się prawdziwe piekło. Mężczyzna odwiedzał ją regularnie. Przebywając z nią na osobności, molestował dziewczynkę. Piekło 7-latki trwało dwa lata, zanim jej mama zrozumiała, co się dzieje pod jej dachem. 

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Mężczyzna został osądzony. Sprawa jednak wróci do sądu

Sebastian L. przyznał się rodzicom do wszystkiego, co robił z ich córką. Sprawa szybko została zgłoszona na policję, a Sebastian L. usłyszał zarzuty doprowadzenia osoby nieletniej do poddania się innej czynności seksualnej. Mężczyzna na początku 2020 roku został skazany na 3,5 roku pozbawienia wolności. 

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające informacje obiegły media. Nie żyje Dariusz G., popełnił samobójstwo

2. Ministerstwo zdrowia niespodziewanie wprowadziło ważną zmianę. Kluczową wiadomość mogą otrzymać tysiące Polaków

Prokuratura nie mogła jednak zgodzić się z tak niskim wymiarem kary. Złożona została apelacja. Wczoraj, 18 czerwca sąd okręgowy przychylił się do wniosku prokuratury. Sprawa ponownie trafi do sądu, a wyrok w sprawie Sebastiana L. będzie ponownie wydany. Prokuratura będzie wnioskować za zwiększeniem wyroku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cudowny przepis na pierogi po polsku, pyszniejsze niż ruskie. Tajemnicą jest obłędny farsz
  2. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)
  3. Policja nie pozostawia złudzeń. Będą kary nawet do 30 tysięcy złotych za czynność, którą Polacy masowo robią codziennie
  4. Burze i ulewy zbierają koszmarne żniwo. Pierwsza ofiara śmiertelna, zalany szpital z chorymi na koronawirusa
  5. Ostrzeżenie GIS. Salmonella w popularnym produkcie, nie wolno go spożywać
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News