Nie żyje 57-latek, który świadomie zarażał innych. Miał przerażający plan

Nie żyje 57-latek, który świadomie zarażał innych. Miał przerażający plan Źródło: Unsplash Summer Chan

Mężczyzna usłyszał diagnozę i zrobił coś niewyobrażalnego. W dobie panującej pandemii z premedytacją zarażał innych. Teraz zmarł. Miał 57-lat, a jego plan może przyprawić o ciarki.

Kiedy 57-letni mężczyzna dowiedział się, ze zainfekował go koronawirus, zachował się niezwykle nieodpowiedzialnie. Plan, który wcielił w życie, napawa prawdziwą zgrozą. Najprawdopodobniej z pełną świadomością swoich poczynań zarażał innych ludzi. 

Mężczyzna, który zarażał chorobą zmarł

Mężczyzna dowiedział się o swojej przypadłości na początku marca. Koronawirus dla wielu z nas byłby dramatyczną diagnozą. Jednak 57-latek zrobił coś, co można uznać za wyjątkową lekkomyślność. Całkowicie zbagatelizował zalecenia lekarzy i nie przestrzegał kwarantanny. Nie robił tego jednak bezinteresownie. Miał pewien osobliwy plan.

Jak donosi Radio ZET przyczyną jego śmierci było niezwykle poważne zapalenie płuc, do którego przyczynił się koronawirus. Mężczyzna przez kilkanaście dni celowo zarażał innych ludzi, nie bacząc na zagrożenie, jakie w ten sposób powoduje. Za tą decyzją kryło się wyjątkowo posępne postanowienie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Plan tego 57-latka był wyjątkowo niepokojący

Zgodnie z doniesieniami Japońskich mediów, kiedy mężczyzna dowiedział się o infekcji, która go spotkała w jego głowie pojawiła się myśl godna najgorszego filmowego złoczyńcy. Stwierdził, że nie będzie jedyną chorą osobą i jego los podzielą również inni. Japończyk, który mieszkał w Gamagori w prefekturze Aichi, postanowił zarazić jak największą liczbę osób. Lokalne media donoszą, że o swoich zamiarach poinformował rodziców. To, co zrobił by osiągnąć cel, nie mieści się w głowie.

Mężczyzna wiedząc, że w jego organizmie znajduje się koronawirus udał się w kilka miejsc pełnych ludzi. Udał się do dwóch pubów i w każdym z nich przebywał około godzinę. Podczas pobytu w jednym z przybytków wziął udział w konkursie karaoke. Tym samym wszyscy inni uczestnicy występujący po nim mogli się zarazić, używając tego samego mikrofonu. Radio ZET poinformowało, że zgodnie z ustaleniami lokalnych mediów mężczyzna obejmował też jedną z kobiet, która była w pubie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne ostrzeżenia pierwszego stopnia dla aż 11 województw. Polacy muszą uważać

2. Zdradzała swojego męża. Przez nią i jej kochanka 2,5 tysiąca osób jest na kwarantannie z powodu koronawirusa

Nie da się ukryć, że zachowanie tego typu jest niezwykle nieodpowiedzialne i skrajnie egoistyczne. Narażanie innych na zainfekowanie koronawirusem to najgorsza rzecz, jaką można zrobić podczas pandemii. Tym gorzej, jeżeli posiada się pewność co do bycia nosicielem choroby.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kto najczęściej choruje przez koronawirusa? Opublikowano najnowszy raport
  2. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
  3. Wycieńczona pielęgniarka opublikowała porażające nagranie. Ze łzami w oczach błaga, by nie robić pewnej rzeczy
  4. Na podstawie słów ministra zdrowia lekarz wylicza, ilu Polaków może się zarazić i ilu umrzeć. Straszne
  5. Dzwoni nieznany numer i słyszysz cztery słowa? Natychmiast się rozłącz, grozi ci ogromne niebezpieczeństwo
  6. Gessler pojęła co Polacy robią podczas kwarantanny i nie wytrzymała. Ma upokarzające plany

Źródło: RadioZET

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News