Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury
pikio.pl
Agata Karczewska - 19 Sierpnia 2019

Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury

Mężczyzna, który był ofiarą wczorajszego wypadku na mazurskim jeziorze, jest obecnie pilnie poszukiwany przez policję. Media spekulowały odnośnie tożsamości tego człowieka i sugerowały, że to Piotr Woźniak-Staraka. Teraz policja wydała oficjalny komunikat w tej sprawie.

Mężczyzna, który jest ofiarą wczorajszego wypadku,do jakiego doszło na jeziorze Kisajno na Mazurach, nadal nie został odnaleziony. Media utrzymują od wczoraj, że najprawdopodobniej chodzi o Piotra Woźniaka-Staraka. Właśnie wznowiono poszukiwania i zaangażowano kolejne jednostki. Teraz policja wydała ważny komunikat dotyczący całej sprawy, które potwierdza straszne doniesienia.

Mężczyzna zaginął na jeziorze

Mężczyzna, który zaginął wczoraj na jeziorze Kisajno koło Giżycka, miał być rzekomo Piotrem Woźniakiem Starakiem - znanym producentem filmowym i mężem prezenterki TVN, Agnieszki Woźniak- Starak. Wznowiono właśnie poszukiwania 39-letniego mężczyzny.

Jezioro bywa miejscem popisów."Plaga szalonych motorowodniaków." Niepokojące relacje z miejsca zaginięcia Piotra Woźniaka-StarakaCzytaj dalej

Na motorówce miała mu towarzyszyć 27-latka. Policja około godziny 4:00 nad ranem otrzymała zgłoszenie, że znaleziono pustką motorówkę na środku jeziora. Teraz oficjalnie potwierdzono, że zaginioną osobą jest niestety słynny producent filmowy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TataTata błagał o pomoc, gdy "porwali" mu dzieci. Okazało się, że prawda jest zupełnie inna, ten mord budzi grozęCzytaj dalej

Nowe jednostki wkroczyły do akcji

Akcja poszukiwawcza koncentruje się obecnie na jeziorze Kisajno koło Giżycka. Wczoraj, w związku z zapadnięciem zmroku, wszelkie działania zostały przerwane. Teraz kontrolę nad poszukiwaniami przejęła prokuratura, która zwiększyła liczbę jednostek biorących udział w akcji. W odnalezieniu Piotra Woźniaka-Staraka, pomaga obecnie śmigłowiec Komendy Głównej Policji, a także straż graniczna.

- O godz. 4 nad ranem otrzymaliśmy zgłoszenie, że motorówka pływa po jeziorze i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Po przybyciu na miejsce policjanci z ratownikami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdzili, że na pokładzie dryfującej motorówki nie ma nikogo - relacjonuje początek całej sprawy mł. asp. Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej policji.

Po przeanalizowaniu rzeczy znalezionych na pokładzie funkcjonariusze doszli do wniosku, że na motorówce przebywały wcześniej dwie osoby. 27-latka, która miała towarzyszyć zaginionemu mężczyźnie twierdzi, że podczas wykonywania manewru łódź przechyliła się do tego stopnia, że oboje wpadli do wody. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Nie wiadomo natomiast co stało się z 39-latkiem.

Spekulacje mediów, dotyczące tożsamości mężczyzny, okazały się trafne. Trwają poszukiwania jednego z najbogatszych Polaków, Piotra Woźniaka-Staraka. Jak podaje Super Express, informacja ta została oficjalnie potwierdzona przez prokuratora Krzysztofa Stodolnego, rzecznika Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

Dzisiaj grzeje:

1. Bardzo bolesna wiadomość. Nie żyje aktor "Pierwszej miłości", "Świata według Kiepskich" i wielu innych hitowych seriali
2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

Poza nowymi jednostkami w poszukiwaniach biorą obecnie udział helikopter i łodzie z sonarami. Wszystko, żeby jak najszybciej odnaleźć zaginionego mężczyznę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. Złamał obie nogi i wezwał pogotowie, ale ratownicy nie potrafili go znaleźć. Umierał przez kilka dni
  4. Jej brat bliźniak urodził się 3 miesiące później. Powód jest zdumiewający, nawet lekarze nie mogli w to uwierzyć
  5. Zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Policja: Akcja zostanie wznowiona jutro

Przepowiednie 2019Już niedługo w Polsce mają się dziać straszne rzeczy. Jasnowidz Jackowski nie może dłużej milczećCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News