Nowe druzgocące doniesienia ws. tragedii. Dlatego uciekał zastrzelony 21-latek z Konina?

Nowe druzgocące doniesienia ws. tragedii. Dlatego uciekał zastrzelony 21-latek z Konina? Źródło: kadr z Super Expressu

21-letni mężczyzna, który zmarł po strzale policjanta, to wciąż jeden z głośniejszych tematów w Polsce. Z każdym dniem na jaw wychodzi coraz więcej faktów budzących wiele emocji w opinii publicznej.

Młody mężczyzna zdaniem tysięcy osób zginął niesłusznie, a funkcjonariusz nie powinien użyć broni. To jednak służby zajmują się ustaleniem, czy mundurowy rzeczywiście powinien ponieść konsekwencje swoich działań, jednak nim zapadnie ostateczna decyzja, minie jeszcze trochę czasu. Tymczasem pojawia się coraz więcej ustaleń śledczych. 

Nowe druzgoczące doniesienia w sprawie zastrzelonego 21-latka 

Policja wciąż prowadzi śledztwo nad śmiercią Adama C. Eksperci dokładnie badają okoliczności w jakich doszło do tragedii, starając się przy tym ustalić, czy młody chłopak rzeczywiście stwarzał zagrożenie dla funkcjonariusza i użycie broni było w tym wypadku uzasadnione. 

Już kilka godzin po tragedii media informowały, że przy ciele 21-latka zabezpieczono niewielki woreczek z białym proszkiem. Dowód od razu przekazano do ekspertyzy, by dowiedzieć się, czy była to nielegalna substancja. Wreszcie poznano wynik, a ustalenia przekazano opinii publicznej, która może być bardzo poruszona takimi doniesieniami. 

- Przy ciele postrzelonego 21-latka z Konina znaleziono substancję będącą pochodną metaamfetaminy – podaje Polska Agencja Prasowa, powołująca się na źródła zbliżone do śledczych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tragedia, o której nie da się zapomnieć 

Przypominamy, ze koszmar rozegrał się w miniony czwartek w Koninie. Policjanci zamierzali wylegitymować Adama C. oraz jego dwóch 15-letnich kolegów, jednak niespodziewanie 21-latek zaczął uciekać. Jeden z funkcjonariuszy od razu ruszył w pościg, nawołując młodego mężczyznę, by się zatrzymał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pan młody dla żartu powiedział przed ołtarzem "nie". Nie mógł przewidzieć piekła, jakie rozpętał
2. Trwa dramatyczna akcja ratunkowa, wielu zaginionych. Zawalił się most, auta powpadały do wody, fatalne doniesienia z Francji

Z zeznań mundurowego wynika, że chłopak miał wyjąć z kieszeni nożyczki i grozić mu, co zmotywowało go do tego, aby użyć broni. Jeden strzał okazał się śmiertelny, choć mundurowy od razu doskoczył do rannego 21-latka, udzielając mu pierwszej pomocy. Bliscy zmarłego domagają się surowej kary dla policjanta. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeszcze tylko DWA DNI i podrożeje! Ceny abonamentu mocno w górę
  2. Ujawniono cennik usług pogrzebowych w parafiach. Drogo?
  3. Zdumiewające i niestety tragiczne informacje z polskiej miejscowości. 11-latek z 13-latką poszli do pustostanu, nie żyje chłopiec
  4. Ojciec bił i dusił noworodka, matka nie była lepsza. Polska miejscowość do głębi poruszona tragedią małej dziewczynki
  5. Chłopiec oglądał w nocy filmy na tablecie. Rano mama weszła do jego pokoju i zaczęła krzyczeć z przerażenia, tata był zdruzgotany

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News