Mężczyzna
youtube.com CBS News
Monika Majko - 18 Września 2020

99-latek codziennie przemierza 10 km o własnych siłach. Powód przyprawia o niewyobrażalne wzruszenie

Mężczyzna nie zważa na swój wiek, codziennie przemierza niemal 10 kilometrów o własnych siłach. Powód niezwykłego zachowania 99-latka wyciska łzy z oczu, jego historia obiegła sieć. Internauci nie mogli powstrzymać wzruszenia.

Mężczyzna wzruszył wiele osób, powód jego zachowania jest niewiarygodny. 99-latek nie zważa na swój podeszły wiek, codziennie przemierza o własnych siłach 10 kilometrów. Jego niezwykła historia obiegła sieć, ciężko powstrzymać łzy.

Mężczyzna ma 99 lat i codziennie rusza w drogę

Historia niezwykłego mężczyzny szybko obiegła sieć, a film o wyjątkowym staruszku nagrał i zamieścił w sieci CBS News. Luther Younger ma 99 lat i codziennie przemierza pieszo 10 kilometrów. Powód, dla którego to robi jest niezwykle wzruszający.

Minister zdrowia - informacjeKlamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wiekuCzytaj dalej

Luther Younger codziennie odwiedza w szpitalu swoją chorą żonę. 9 lat temu zdiagnozowano u Waverlee nowotwór mózgu, lekarze nie dawali jej więcej niż 5 lat życia, jednak waleczna kobieta opiera się śmierci. Robi to przy wsparciu swojego kochającego męża.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DomSądzili, że dom jest całkowicie opuszczony. W środku znaleźli coś porażająco przykregoCzytaj dalej

– To cudowna kobieta, która pokazała mi, co to znaczy żyć i kochać, i pomogła mi w byciu lepszym człowiekiem. Kocham ją. Kocham ją za to, że się nigdy nie poddaje. Wie, co to znaczy walczyć do utraty sił. Zawsze marzyłem o kimś takim – wyznał 99 latek w rozmowie z CBS.

Mężczyzna codziennie odwiedza chorą żonę w szpitalu

Luther i Waverlee są małżeństwem od 55 lat. Ich córka jest przekonana o tym, że jej tata zrobi dla swojej ukochanej wszystko. Niezwykła historia ich miłości wstrząsnęła zarówno personelem szpitala, jak i okolicznymi mieszkańcami.

Dzisiaj grzeje:

1. Skandal w "Kuchennych rewolucjach". Gessler rzuciła ścierką w kelnerkę, chwilę później złapała cięższą rzecz

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

Choć córka pary wolałaby, żeby staruszek nie przemęczał się i do szpitala docierał za pomocą środków komunikacji publicznej, on sam uważa, że najszybciej dotrze tam pieszo. Nigdzie nie zatrzymuje się na dłużej, by jak najwięcej czasu spędzić z żoną.

– Nie mam czasu czekać na jakiś autobus. Idę, aby ujrzeć swoją ukochaną – wyznał Luther.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Minister Zdrowia przekazał niespodziewane wieści o szczepieniach na grypę. Wszyscy na to czekali
  4. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  5. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  6. Zmiksuj banany ze słodkim dodatkiem. Zyskasz domowe lekarstwo na chore gardło

Kot - w śmietnikuZnalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowałaCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News