Gdy mężczyzna z nadwagą wyszedł na parkiet wszyscy ryknęli śmiechem. Chwilę później zaniemówili, niebywałe sceny

Gdy mężczyzna z nadwagą wyszedł na parkiet wszyscy ryknęli śmiechem. Chwilę później zaniemówili, niebywałe sceny Źródło: YouTube abalasy

Mężczyzna pojawił się na scenie, a wszyscy wybuchnęli śmiechem. Widownia miała przed sobą osobę z nadwagą, jakiej zwykle nie widywali na parkiecie. Wystarczyło, że mężczyzna zaczął się ruszać, by widzowie zaniemówili z wrażenia. Ten występ przeszedł do historii.

Mężczyzna nie wygląda, jak typowy tancerz. Jego sylwetka jest zupełnie inna i od lat zmaga się z nadwagą. Pomimo tego udaje mu się zaskakiwać każdego, kto pojawi się na jego występach. Wiele osób nie może uwierzyć, że mężczyzna potrafi się tak poruszać. 

Mężczyzna z nadwagą wyszedł na scenę

John Lindo, wychodząc na scenę, zawsze zaskakuje publiczność, która jest przekonana, że osoba z nadwagą będzie miała problem, by nadążać za szczuplejszą partnerką. Początkowe salwy śmiechu szybko ustępują, gdy tylko John Lindo zaczyna się poruszać. Już po kilku sekundach przychodzi zdziwienie. 

Taniec Johna Lindo i Deborah Szekely przeszedł już do historii. Para zatańczyła w "West Coast Swing", zajmując pierwsze miejsce. Jury było przekonne, że John Lindo i Deborah Szekely pokonali wszystkich innych uczestników, którzy wzięli udział w konkursie dla tancerzy. Cały występ można obejrzeć na platformie YouTube, które udostępnił użytkownik Abalasy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mężczyzna jest mistrzem. John Lindo tancerz z nadwagą 

John Lindo nie jest odzwierciedleniem typowego tancerza, ale absolutnie mu to nie przeszkadza, by zdobywać kolejne tytuły. Mężczyzna zaczął tańczyć przed laty i z czasem okazało się, że jest niezwykle utalentowany. Pierwszy, i jak twierdzi, najważniejszy sukces odniósł już w 1992 roku. Od tego czasu otrzymał nagrody w takich prestiżowych konkursach jak US Open, Grand Nationals oraz Phoenix of Champions.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy muszą uważać, żywioł uderzy z wielką siłą. Czerwone alerty dla 10 województw, poważne zagrożenie zdrowia i życia

2. Chore krowy w ubojni. Ich mięso miało trafić do sklepów

Partnerki Johna Lindo wielokrotnie były pytane przez dziennikarzy, czy tusza mężczyzny nie przeszkadza im w tańcu. Wszystkie były zgodne co do tego, że nie ma to najmniejszego wpływu na jego ruchy taneczne. Każda z nich zaznaczyła, że John Lindo doskonale potrafi prowadzić partnerkę, co jest niezwykle istotne przy każdym układzie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Treść słów kucharza poraża. Polacy się wściekną, chodzi o 200 zł za rybę nad morzem
  2. Anna Lewandowska skompromitowała się na Instagramie. Co za wpadka, Robert nie będzie zadowolony
  3. Ministerstwo Zdrowia nagle wprowadziło ważną zmianę. Dotyczy wielu Polaków, trzeba czekać na SMS
  4. Nowe ognisko koronawirusa w firmie kurierskiej. Zakażonych aż 46 pracowników
  5. Dramat na polskim weselu. Po kilku dniach para młoda dostała porażającą wiadomość, bardzo smutne
  6. Cuckold czyli nowy rodzaj zdrady. Kobiety nie mają o niej pojęcia

Źródło: Podaj to

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News