Tragiczna śmierć aktora "Na Wspólnej". Porażające informacje przekazał jego przyjaciel

Tragiczna śmierć aktora "Na Wspólnej". Porażające informacje przekazał jego przyjaciel Źródło: pikio.pl

Mężczyzna znany m.in. z "Na Wspólnej" nie żyje. Jego śmierć zaskoczyła wszystkich fanów. Przygnębiającą informację przekazał jego oddany przyjaciel, publikując w mediach społecznościowych rozrywający serce wpis. Szczegóły tragedii odbierają mowę - przeżył koszmar.

Ten mężczyzna skradł serca wielu Polek. Kobiety szalały za jego wdziękiem i talentem aktorskim, co pozwoliło mu szybko wspinać się po szczeblach sławy. Niestety, media nagle obiegły smutne informacje o jego śmierci. Nikt nie spodziewał się, że gwiazdor odejdzie tak szybko. Ostatni czas był dla niego prawdziwym koszmarem, a na kilka dni przed odejściem wydarzyło się coś strasznego. 

Nie żyje mężczyzna, za którym szalały Polki. O śmierci aktora "Na Wspólnej" poinformował jego przyjaciel 

Mariusz Połeć, za pośrednictwem swojego Facebooka, z żalem poinformował o śmierci wieloletniego przyjaciela, znanego aktora i Mistera Polski 2000, Andrzeja Bizonia. Gwiazdor zmarł nagle po długiej i wyczerpującej walce o zdrowie. Kilka dni temu stracił wzrok, a od 7 lat był sparaliżowany. Miał zaledwie 44 lata. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Andrzej Bizon nie żyje. W ostatnich dniach do końca zachowywał pokój w sercu i radość płynącą z żywej relacji z Jezusem Chrystusem – Bogiem prawdziwym. Pomimo wielkiego cierpienia, zwłaszcza w ostatnich godzinach (bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie, spowodowane chorobą ZZSK), do samego końca zachował wielką wiarę i miłość do Boga, jak i do wszystkich ludzi go otaczających - napisał w sieci Mariusz Połeć.

Dzisiaj grzeje: 1. Okropna tragedia w polskim mieście. Pracownica sklepu zmarła podczas swojej zmiany, szczegóły porażają

2. Z ostatniej chwili: Wiemy, kiedy odbędą się matury i egzaminy. Szef MEN potwierdził datę

Jeszcze kilka dni temu aktor rozpaczliwie prosił internautów o pomoc finansową. Odkąd w 2010 roku zdiagnozowano u niego zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (ZZSK) z jego zdrowiem było coraz gorzej. Trzy lata później doszło do całkowitego paraliżu, a w maju tego roku zupełnie stracił wzrok. Do końca jednak nie tracił nadziei, że uda mu się wrócić do zdrowia. Niestety, nie zdołał wygrać z problemami zdrowotnymi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szumowski przekazał kluczowe informacje. Poważne zmiany już od 15 czerwca
  2. Mama Roberta Lewandowskiego opowiedziała całą prawdę o śmierci męża. Po latach poznaliśmy druzgocące szczegóły
  3. 3-latek obserwował dom sąsiadki, jeden szczegół go zaniepokoił. Nikt nie przewidział tego, co działo się w środku
  4. 17-latka poszła do chłopaka, ale już nie wróciła. 2 tygodnie później dokonano odkrycia, nawet policjantów zmroziło
  5. Wszedł na plebanię i zaczął robić karygodne rzeczy w biały dzień. Zatrzymano go na gorącym uczynku
  6. Przenigdy nie kupuj chińskiego czosnku. Rozpoznasz, że nie jest z Polski po 3 ważnych szczegółach

Źródło: Facebook 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News