Mężczyzna miał minutę, żeby zrobić dowolne darmowe zakupy. Nie mieści się w głowie, jak się zachował

Mężczyzna miał minutę, żeby zrobić dowolne darmowe zakupy. Nie mieści się w głowie, jak się zachował Źródło: YouTube Rumpelek Rumpelek

Mężczyzna zaskoczył wszystkich. Miał on niełatwe zadanie, aczkolwiek z pewnością przyjemne. W minutę mógł zrobić darmowe zakupy. Wiele osób marzyłoby o takiej okazji. Jak się zachował mężczyzna, który stanął w obliczu takiej sytuacji?

Mężczyzna miał zaledwie minutę na zrobienie darmowych zakupów. Czas gnał nieubłaganie, a produkty na półkach sklepowych czekały. Każdy z nas z pewnością gnałby po sklepie co sił. Jednak uczestnik tego wyzwania zrobił coś, co zaskoczyło dosłownie wszystkich. Nikt się nie spodziewał takiego zachowania przy zawodach tego typu.

Darmowe zakupy w jedną minutę

Mężczyzna stanął w obliczu nie lada wyzwania. Wielu z nas chętnie postawiłaby się na jego miejscu. Nie da się ukryć, że możliwość zrobienia darmowych zakupów to nie lada gratka. W końcu można spełnić swoje marzenia o posiadaniu tego, co nam się żywnie zamarzy. Niektóre sklepy wprowadzały już taka formę atrakcji. Uczestnik wyposażony w wózek sklepowy gnał ile sił pomiędzy półkami i jak najszybciej wybierał najdroższe przedmioty.

Mężczyzna z tego nagrania miał możliwość zrobienia w ciągu minuty zakupów, o jakich tylko zamarzy. Cały sklep stał przed nim otworem. Wystarczyło tylko sięgnąć po to, co chciał. Kiedy zaczęło się odliczanie, ruszył i zaskoczył wszystkich, tym co zrobił. Jak wykorzystał swoją minutę?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna zrobił coś niepojętego

Rozpoczęło się odliczanie. W takim momencie wielu z nas pobiegłoby ile sił w nogach w gąszcz sklepowych produktów. Jednak ten mężczyzna postąpił zupełnie inaczej. Nie dał się chyba ponieść zakupowemu żywiołowi i lekkim truchtem przemierzał labirynty półek sklepowych. Brał pojedyncze produkty i nie za bardzo orientował się w tym, co gdzie się znajduje. Finalnie skończył z garstką rzeczy w koszyku. Minuta to było zbyt mało czasu?

Dzisiaj grzeje: 1. Pękła kolejna bariera. Właśnie wzrósł bilans zakażeń koronawirusem w Polsce

2. Dziewczyna polizała deskę w publicznej toalecie. Blogerka uznała, że jest „zbyt piękna i bogata”, by się zarazić

Niektórzy spekulują, że cała sytuacja mogła być wyreżyserowana. Niewykluczone, że sklep, w którym wszystko się odbywało był mu zwyczajnie obcy. Jednak możliwe, że mężczyzna nie chciał brać więcej rzeczy, niż naprawdę potrzebuje. Trzeba wziąć pod uwagę, że nie każdy chce posiadać jak najwięcej. Niemniej jednak całe zajście z pewnością jest zaskakujące. Wszystko można obejrzeć na poniższym nagraniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pies został wpuszczony na sale szpitalną. Zwierzę zobaczyło właściciela i zareagowało w niewiarygodny sposób
  2. Jerzy Brzęczek nie poprowadzi Polski na Euro? Zaskakujące słowa prezesa PZPN
  3. Oburzające zachowanie sklepów, żerują na koronawirusie. Rząd podejmuje zdecydowane kroki
  4. Komunikat dla wszystkich klientów Żabki. Sieć sklepów podejmuje ważne kroki
  5. Filip Chajzer pokazał powalające nagranie z Lasu Kabackiego. Ręce opadają, widok odbiera mowę
  6. Decyzja rządu z ostatniej chwili: handel w niedzielę zostanie częściowo przywrócony

Źródło: WiemyTO

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News