Mężczyzna wstrzymał kichnięcie, tak jak robi to większość z nas. Pilnie trafił do szpitala, lekarze byli przerażeni

Mężczyzna wstrzymał kichnięcie, tak jak robi to większość z nas. Pilnie trafił do szpitala, lekarze byli przerażeni Źródło: youtube.com/SA Health

Mężczyzna ze Stanów Zjednoczonych od pewnego czasu cierpiał na dość dokuczliwą alergię. Aby nie zwracać uwagi otoczenia na swoją przypadłość, postanowił pewnego razu wstrzymać kichnięcie. Kilka godzin później leżał już na łóżku szpitalnym i walczył o życie. Jego przypadek powinien być przestrogą dla wszystkich.

Mężczyzna cierpiał na alergię i miał jej serdecznie dość. Aby zamaskować chorobę i nie zwracać na siebie uwagi rodziny i przyjaciół, zdecydował się na stłumić kichnięcie. Zamiast korzyści, skończył z rurką w przełyku i poważnymi uszkodzeniami gardła. ta nieprawdopodobna historia zdarzyła się w jednym z amerykańskich szpitali i została dokładnie opisana w raporcie doktora Wandinga Yanga.

Mężczyzna przez całe życie wstrzymywał kichnięcia. Już nigdy tego nie zrobi

34-latek, który zdecydował się na konwencjonalną metodę zatrzymania kichnięcia, zauważył, że jego gardło nienaturalnie spuchło, a głos przeszedł gruntowaną przemianę. Kiedy przyszedł do szpitala, usłyszał, że dorobił się poważnych obrażeń krtani, które będą wymagały skomplikowanego leczenia.

- 34-latek powiedział, że zawsze starał się powstrzymywać kichnięcia, ponieważ uważa, że kichanie w powietrze lub na czyjąś twarz jest bardzo niehigieniczne. Przez ostatnie 30 lat skutecznie powstrzymywał kichnięcie, ale tym razem było inaczej - mówił autor raportu medycznego, doktor Wanding Yand.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Amerykanin musiał spędzić tydzień w szpitalu

Dzięki leczeniu Amerykanin odzyskał sprawność gardła, ale to, co sobie zrobił, powinno być przestrogą dla wszystkich wstrzymujących się od kichnięć. Okazało się, że powietrze z płuc, które nie mogło znaleźć ujścia przez usta i nos mężczyzny wniknęło do tkanki w gardle Amerykanina i zrobiło tam dziurę. Operacja co prawda nie była potrzebna, ale leczenie było dość bolesne i wymagało, aby 34-latek na jakiś czas przystosował się do spożywania jedzenia za pomocą rurki.

Dzisiaj grzeje: 1. Miliony Polek robią tak z paznokciami. Natychmiast musicie przestać, grozi nowotworem
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

- Na szczęście była to bardzo mała perforacja i pacjent nie potrzebował operacji - opisywał lekarz w raporcie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Małżeństwo Alicji Majewskiej rozpadło się w przykrych okolicznościach. Gdy były mąż zachorował, i tak wyciągnęła do niego pomocną dłoń
  2. Urzędnicy obejrzą Twoje drzwi, ściany i okna. Szykuje się zmiana przepisów, po której grożą spore wydatki
  3. Jeśli ułożysz dłonie w taki sposób, możesz się bardzo mocno zdziwić. Korzyści są ogromne
  4. Magda Gessler pilnie ostrzega wszystkich Polaków! W tych rybach są pasożyty i larwy, ogromne zagrożenie dla zdrowia
  5. Pyszne, kremowe ciasto bez pieczenia to prawdziwy hit. Każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis

źródło: Szokuje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News