Mężczyzna założył się z kolegą o 120 zł. Umierał na jego oczach w potwornych męczarniach, straszne

Mężczyzna założył się z kolegą o 120 zł. Umierał na jego oczach w potwornych męczarniach, straszne Źródło: Pixabay / RyanMcGuire

Mężczyzna wybrał się na lunch z kolegą. W czasie posiłku doszło między nimi do sprzeczki. Konflikt miał rozwiązać pewien zakład, który 42-latek przepłacił niestety życiem.

Mężczyzna pokłócił się z kolegą w czasie lunchu. Konflikt miał rozwiązać pewien zakład. 42-latek przyjął wyzwanie i rozpoczął walkę o wygraną. Kiedy był już na ostatniej prostej, nagle się przewrócił. Nic nie zwiastowało tak tragicznego finału.

Mężczyzna założył się z kolegą o 120 złotych

Subhash Yadav wybrał się na lokalny bazar w Jaunpur. W czasie lunchu ostro pokłócił się z przyjacielem. Panowie ustalili, że rozwiążą konflikt za pomocą zakładu. 42-latek umówił się ze swoim kolegą, że zje 50 surowych jaj, a jeśli mu się uda, otrzyma od niego pieniądze. Ustalili kwotę wygranej w wysokości 2 000 rupii indyjskich, czyli około 120 polskich złotych i przystąpił do konsumpcji.

Mężczyzna rozsiadł się wygodnie i zaczął po kolei zjadać jajka. Na początku szło mu świetnie, nic nie zwiastowało nadchodzącej tragedii. Kiedy sięgnął po 42. jajko, nagle stracił przytomność i przewrócił się na ziemię. Obserwatorzy zakładu od razu wezwali pogotowie.

Mężczyzna zjadł 41 jajek i stracił przytomność

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, mężczyzna jeszcze żył. Natychmiast podjęli akcję resuscytacji, a później przetransportowali go do pobliskiego Instytutu Nauk Medycznych Sanjaya Gandhiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu

2. Przecież on ma dopiero 5 lat. Powalające doniesienia o synu Małgorzaty Kożuchowskiej

Lekarze robili wszystko, co w ich mocy, by uratować Yadava, niestety mężczyzna zmarł po kilku godzinach walki o życie. Medycy twierdzą, że przyczyną jego zgonu było przejedzenie. Rodzina 42-latka odmówiła komentarza w sprawie śmierci bliskiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz auto z instalacją gazową? Czeka cię bardzo niemiła niespodzianka
  2. Będzie zabawa. Wiemy, ile Tadeusz Rydzyk zapłacił za organizację hucznych urodzin Radio Maryja
  3. Para prezydencka odwiedziła polskie sześcioraczki. Agata Duda zwróciła na siebie uwagę wszystkich, tym razem nie chodzi o strój
  4. Ukryta kamera uchwyciła moment, w którym kot dobitnie pokazuje co myśli o psie. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, niesamowita reakcja
  5. Mąż przedstawił żonie tak niemoralną zachciankę, że włosy stają dęba. Zgodziła się ze strachu

źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News