Włamał się do domu młodziutkiej dziewczyny i zaczął ją całować, kiedy spała. Został ukarany w okrutny sposób, jeszcze długo będzie cierpiał

Włamał się do domu młodziutkiej dziewczyny i zaczął ją całować, kiedy spała. Został ukarany w okrutny sposób, jeszcze długo będzie cierpiał Źródło: Unsplash/Gregory Pappas

Mężczyzna miał na jej punkcie obsesję. Prześladował ją, znał jej każdy ruch. W końcu zdecydował się na desperacki krok i w nocy włamał się do jej domu. Przebudziło ją, gdy zaczął ją całować. Na szczęście miała na tyle przytomności umysłu, aby odpowiednio zareagować.

Mężczyzna nie potrafił się powstrzymać. To nie był pierwszy przypadek, w którym dopuścił się podobnego prześladowania młodszej od siebie kobiety, chociaż to pierwszy raz, kiedy doszło do tak drastycznych scen. Kobieta nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy się obudziła. Wciąż nie czuje się bezpiecznie w czterech ścianach, ale przynajmniej może mieć pewność, że policja odpowiednio zajęła się jej prześladowcą.

Mężczyzna miał już na koncie podobne wykroczenie

41-letni Ian Essom z Northampton w Wielkiej Brytanii ledwie trzy miesiące wcześniej został skazany za prześladowanie o połowę młodszej od niego dziewczyny, podczas gdy ta pracowała na stacji benzynowej. W sierpniu 2018 roku dostał dwuletni zakaz zbliżania się do niej po tym, jak uporczywie obserwował ją podczas jej nocnych zmian. 21-latka była tak przerażona jego zachowaniem, że wcisnęła przycisk alarmowy i wezwała policję. Dziewczyna była zmuszona porzucić pracę na stacji i zaszyła się we własnym domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ian Essom szybko jednak znalazł kolejną ofiarę. 18 listopada 2018 roku około pierwszej w nocy mężczyzna wtargnął na posesję. Gdy zobaczył, że jego ofiara śpi, rzucił się na nią i zaczął ją całować. Gdy próbowała się od niego uwolnić, mocno ją pochwycił. W końcu dziewczynie udało się zbiec z miejsca i powiadomić policję.

Osiem lat spędzi w więzieniu

Iana Essoma czeka surowa kara za naruszanie prywatności i poczucia bezpieczeństwa młodej kobiety. Właśnie rozpoczyna ośmioletni pobyt w więzieniu. Jury jednogłośnie uznało go winnym wtargnięcia na teren prywatny z zamiarem dokonania napaści seksualnej.

Mężczyzna został dożywotnio umieszczony na liście przestępców seksualnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu
2. Najgorsze wiadomości z samego rana. Nie żyje wybitny reżyser

- Chciałem podziękować ofierze za to, że zgłosiła się na policję i za wspieranie nas podczas śledztwa. Wykazała się wyjątkową odwagą zeznając podczas procesu. Mamy nadzieję, że ten wyrok da odwagę innym i pomoże policji w zapobieganiu podobnym wydarzeniom - powiedział Kim McHugh, funkcjonariusz odpowiedzialny za przeprowadzenie śledztwa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Seniorzy mogą POŻEGNAĆ SIĘ z dodatkowymi pieniędzmi z waloryzacji emerytur. Wygrało 500 plus
  2. Nagłaśniamy: antysemicki i antyromski żart w polskiej gazecie
  3. Pomarańczowy sernik bez pieczenia rozpływa się w ustach. Doskonale sprawdzi się na świątecznym stole, goście będą wniebowzięci
  4. Gwiazdor kabaretu stracił 800 tys. zł. Koszmar Michała Wójcika
  5. Właściciel zobaczył, że jego szczeniaki są zielone. Myślał, że się pobrudziły, ale prawda okazała się wstrząsająca

źródło: daily mail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News