Więzień wziął rozbieg i wyskoczył przez okno. Odległość od ziemi była zbyt duża, koszmarny widok

Więzień wziął rozbieg i wyskoczył przez okno. Odległość od ziemi była zbyt duża, koszmarny widok Źródło: unsplash.com/Matthew Ansley

Mężczyzna mimo, że był pilnowany przez strażnika, wziął rozbieg i wyskoczył przez okno. Nikt nie zdołał go powstrzymać, bowiem kiedy wszyscy zorientowali się, co się stało, na jakikolwiek ratunek było już za późno. Więzień zmarł na miejscu.

Mężczyzna zaliczył upadek z wysokości tuż po tym, kiedy zerwał się z miejsca. Strażnika więziennego, a także inne osoby w pobliżu, wręcz sparaliżowało. Natychmiast pobiegli na pomoc, ale ku przerażeniu wszystkich więzień nie miał pulsu - poniósł śmierć w chwili uderzenia o ziemię.

Mężczyzna skoczył z 6 metrów na beton

W środę 16 października koszmarne sceny rozegrały się w areszcie śledczym przy ulicy Świebodzkiej we Wrocławiu. Około godziny 10:00 przebywający w budynku więzień, 62-letni Ryszard G., miał zaplanowaną konsultację psychiatryczną. Punktualnie wyszedł z celi wraz z towarzyszącym mu funkcjonariuszem Izby Więziennej.

Ryszard G. w trakcie przechodzenia z celi do specjalnego pokoju, w którym czekał na niego psychiatra, nagle bardzo energicznie oddalił się od mundurowego i skoczył przez okno. Co ważne, nie miał założonych kajdanek - gdyby nie to, być może udałoby się uniknąć tej tragedii. Skoczył przez otwarte okno z wysokości 6 metrów na betonową posadzkę. Kiedy pomoc dotarła na dół, stwierdzono zgon osadzonego przy ulicy Świebodzkiej.

Nieoficjalnie osadzony mógł zabić swoją żonę kilka dni temu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Osadzony przebywał od kilku dni w areszcie śledczym we Wrocławiu po tym, kiedy został tymczasowo aresztowany przez Sąd Rejonowy w Miliczu. Nieoficjalnie mężczyzna, który popełnił samobójstwo, mógł być tą samą osobą, która kilka dni temu zamordowała swoją żonę. 58-letnią ranną kobietę znaleziono na terenie jednego z podwórek w Miliczu. Miała wiele ran kłutych i mocno krwawiła, dlatego wezwano karetkę. Niestety, zmarła w szpitalu.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból

Małżeńska awantura zakończyła się śmiercią kobiety, a także pochwyceniem starszego mężczyzny, który był jej mężem. Policja, która przyjechała skuć sprawcę, po badaniu alkomatem ujawniła w jego krwi 2,3 promila alkoholu. Mężczyzna natychmiast został przewieziony do aresztu, a na miejscu morderstwa pracowali policyjni technicy. Sąd Rejonowy w Miliczu zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy mamy ją w kuchni. Słynna przyprawa wywołuje ZATRUCIE
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  4. 3 znaki zodiaku, które najpiękniej się starzeją. Czas gra tylko na ich korzyść
  5. Juror "Tańca z gwiazdami" ledwo zakończył wieloletni związek, a już ma nową, dużo młodszą partnerkę. "Nie bała się jego choroby"

Źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News