Mężczyzna zauważył wystającą z brzegu rzeki "dłoń". Nurkowie nie spodziewali się tego, co wyjmą z wody

Mężczyzna zauważył wystającą z brzegu rzeki "dłoń". Nurkowie nie spodziewali się tego, co wyjmą z wody Źródło: twitter/podlaska_policja/

Mężczyzna, przechadzając się brzegiem rzeki, zauważył rękę topielca wystającą z wody. Przerażony zawiadomił odpowiednie służby, które wszczęły akcję poszukiwawczą. Finał nastąpił bardzo szybko i wprawił wszystkich w osłupienie.

Mężczyzna nie był w stanie uwierzyć własnym oczom, gdy nagle spostrzegł w wodzie część ludzkiego ciała. Wiedział, że jak najszybciej musi zgłosić sprawę funkcjonariuszom. Wygląd dłoni nie pozostawiał złudzeń, co do stopnia rozkładu ciała. Zgromadzeni mundurowi byli pewni, że już za chwilę ukaże się im jeden z potworniejszych widoków. Finał był jednak o wiele bardziej zaskakujący.  

Mężczyzna zauważył wystającą z wody dłoń

Wszystko miało miejsce w miniony czwartek przy Zalewie Sulejowskim w województwie łódzkim. Około godziny 15:00 miejscowa straż pożarna otrzymała zgłoszenie od mężczyzny, który poinformował, że zauważył ludzką dłoń wystającą z wody. Funkcjonariusze nie mieli wątpliwości, że chodzi o topielca. W towarzystwie nurków oraz policji zjawili się na miejsce. Po ich przybyciu okazało się, że w miejscu, które wskazał im informator, nic nie ma, dlatego wszczęto przeszukiwania brzegu rzeki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Początkowo poszukiwania trwały jak w dyspozycji jednak po chwili okazało się, że terenem poszukiwań będzie rzeka Pilica w okolicach Tamy w Smardzewicach. Poszukiwania dokonywali ratownicy WOPR , OSP SMARDZEWICE, PSP TOMASZÓW MAZOWIECKI oraz Policji. Wszystkie informacje zebrane doprowadziły do rzekomego miejsca - czytamy w informacjach na Facebooku, przekazanych przez WOPR w Tomaszowie Mazowieckim.  

Nikt nie spodziewał się takiego finału 

Pod dłuższej chwili poszukiwań, nurkowie natrafili na zauważoną wcześniej przez mężczyznę dłoń. Jeden z ratowników pochylił się nad brzegiem i chwycił za część ciała. Już po chwili ich oczom ukazało się coś zdumiewającego. Okazało się, że nie jest to ludzka dłoń, a gumowa rękawiczka, która przez swój kolor, do złudzenia przypominała prawdziwą kończynę człowieka. 

Dzisiaj grzeje: Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia

2. NBP może mocno zamieszać w portfelach milionów Polaków, wszystko przez inflację

- Po podjęciu okazało się że jest to gumowa rękawica z odcieniem koloru ciała jak na zdjęciu. Woda jest naprawdę słabej jakości i naprawdę wyglądało to jak z opowieści informatora - czytamy. 

facebook/wopr_w-tomaszowie_maz/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polska aktorka sfingowała własną śmierć i uciekła z kraju. Po latach ujawniono szokujące fakty
  2.  Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat! Młoda para prawie zemdlała, gdy w końcu zajrzeli do środka
  3. Córka pozwoliła ojcu opiekować się psem przez weekend. Pisał jej wiadomości, które nawet nie przyszłyby wam do głowy
  4. Przez kilka dni myśleli, że uratowała małego szczeniaczka. Gdy dowiedzieli się, co to za zwierzę, byli w szoku
  5. Nastolatek więzi i katuje do nieprzytomności swoją dziewczynę. Szybkie i zdecydowane działanie ratuje jej życie
  6. Dziecko umarło na porodówce. Po 10 miesiącach zdarzył się cud, a lekarz aż zalał się łzami

Źródło: facebook

Następny artykuł