mężczyzna mc donalds trzy miesiące
Youtube/KCCI
Joanna Szwalikowska - 17 Czerwca 2020

Przez 3-miesiące jadł tylko w McDonaldzie. Efektu nikt nie mógł przewidzieć, jego obecny wygląd odbiera mowę

Mężczyzna przez trzy miesiące żywił się tylko w McDonaldzie. Chciał na własnej skórze sprawdzić, jaki wpływ na organizm ma regularne jedzenie fast foodów. Efekty są szokujące, jego ciało zmieniło się nie do poznania. Rezultaty przeszły jego najśmielsze oczekiwania. Niesamowity eksperyment.

Mężczyzna postanowił poświęcić swoje ciało w imię nauki. Zdecydował się na eksperyment, podczas którego przez trzy miesiące jadł tylko jedzenie z restauracji szybkiej obsługi - McDonald's. Rezultaty wprawią was w osłupienie. Wszyscy byli w szoku tym, jak zmieniło się jego ciało. Nie spodziewał się takich efektów. Zadziwiający eksperyment i jego wyniki. 

Niestety nie zyskamy w portfelu dodatkowych pieniędzyMiliony Polaków jednak muszą zapłacić. Mamy już oficjalną decyzjęCzytaj dalej

Mężczyzna przez 3 miesiące jadł tylko w McDonaldzie. Szokujące rezultaty

Cisna postanowił przez trzy miesiące jeść tylko w restauracji McDonald's. Mężczyzna chciał sprawdzić, czy naprawdę jedzenie fast foodów sprawia, że tyjemy. Za punkt wyjścia postawił sobie tezę, że takie odżywianie się wcale nie musi być tak groźne dla organizmu, jak się powszechnie uważa, o ile zachowuje się umiar i przestrzega zaleceń dietetycznych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziewczynka była najpiękniejszym dzieckiemInternauci okrzyknęli ją "najpiękniejszą dziewczynką na świecie". Niewiarygodne, jak dziś wygląda, przecieramy oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

W badania zaangażowała się trójka uczniów, którzy na podstawie wykazu wartości odżywczych posiłków dostępnych na stronie internetowej restauracji, sporządzali plan żywieniowy dla Cisny. Zadbali o to, aby dieta była bogata we wszystkie składniki odżywcze, jakie są niezbędne w naszej diecie. Cisna przestrzegał limitu 2 tysięcy kalorii dziennie. 

Właściciel lokalnego oddziału restauracji szybkiej obsługi zainteresował się badaniami prowadzonymi przez mężczyznę. Zaoferował mu, że na czas przeprowadzania eksperymentu może żywić się tam zupełnie za darmo. Cisna wytłumaczył, że nie jadł samych sałatek, żywił się również burgerami czy słodkimi deserami. Jego dieta była w miarę możliwości zróżnicowana.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie mogło być inaczej, nadeszło nieuniknione. Sanepid poinformował Polaków, musimy się przygotować

2. Kamil Durczok prosi o wsparcie. Stan zdrowia dziennikarza uległ nagłemu pogorszeniu

Dodatkowo Cisna wprowadził do swojej codziennej rutyny 45-minutowy spacer. Wyniki eksperymentu były dość widoczne jeszcze przed jego zakończeniem, natomiast rezultat po trzech miesiącach zszokował wszystkich. Mężczyzna schudł niemal 17 kilogramów, w dodatku jego cholesterol obniżył się z 249 do 170. Eksperyment jest świetnym dowodem na to, że to nie rodzaj posiłków sprawia, ze tyjemy, a brak umiaru oraz rezygnowanie z aktywnego trybu życia. 

Źródło: Youtube/KCCI

Najlepsze newsy dnia:

  1. Banknot 10 zł jest właśnie niewyobrażalnie cenny w Biedronce. Bardziej niż kiedykolwiek
  2. Marcin Gortat nie mógł dłużej wytrzymać. Dodał mocny wpis, który usunął, ale w internecie nic nie ginie
  3. Wprowadzono podwyższony stopień alarmowy, żywioł jest niszczycielski. Zagrożenie życia w 4 województwach
  4. Mama bezdusznie porzuciła niemowlaka w opuszczonym domu. Po 10 latach dokonała niewiarygodnego odkrycia
  5. Natalia Kukulska się wygadała, przeżyła chwile pełne lęku. Chodzi o jej najmłodsze dziecko
  6. Niewyobrażalny skandal z udziałem TVP. Nie mieści się w głowie, kogo zaatakowali

Księżna Diana miała córkęBędzie skandal? Media podały niebywałe doniesienia o córce księżnej Diany. William i Harry mieli o wszystkim wiedziećCzytaj dalej

Źródło: Gazeta PL

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News