Mężczyzna zasłabł
Pixabay / Skitterphoto
Monika Majko - 17 Stycznia 2020

Lekarze nie dali rady, serce się zatrzymało. Nagle ciszę przerwał wrzask pielęgniarki

Mężczyzna nagle poczuł się bardzo źle. Zsunął się z ławki w parku i nie mógł złapać oddechu. Ratownicy i lekarze robili co mogli, by uratować mu życie. Nagle usłyszeli przeraźliwy krzyk pielęgniarki.

Mężczyzna nie mógł złapać oddechu, a każdy ruch powodował ogromny ból w jego ciele. Na miejsce wezwano ratowników, a oni odwieźli go do szpitala. lekarze walczyli z całych sił, by uratować mu życie, jednak serce pacjenta się zatrzymało. Nagle w ciszy rozległ się przeraźliwy krzyk pielęgniarki.

Mężczyzna zasłabł na ławce w parku

Nagle poczuł się bardzo źle, nie mógł złapać oddechu. Zsunął się z ławki w parku i skulony czekał, aż ból w klatce piersiowej minie. Niestety, stracił przytomność. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe i szybko przetransportowano go do szpitala. Lekarze robili co mogli, by uratować pacjenta, niestety, akcja serca ustała. Kiedy już myśleli, że to koniec, nagle na sali rozległ się drżący wrzask jednej z pielęgniarek, asystujących przy reanimacji.

- Łzy! Na policzkach ma łzy, on płacze - krzyknęła kobieta.

ciąża dramatPrawdziwy dramat. Nie żyje 6 dzieci i kobieta w ciążyCzytaj dalej

Istotnie, na twarzy pacjenta pojawiły się łzy. Kiedy znajdował się w stanie śmierci klinicznej, poczuł, że jego ciało staje się lekkie, a duch unosi się ponad nim. Nagle dostrzegł sylwetkę psa, którego porzucił kilka lat temu. Bolek podszedł do niego i przemówił ludzkim głosem.

- Widzę, że nie zapomniałeś, jak uruchomiłeś silnik samochodu, kazałeś mi wsiąść i wyjechaliśmy z miasta. Pamiętasz, jak zostawiłeś mnie przy drodze i odjechałeś, nie oglądając się za siebie? - zwrócił się czworonóg do mężczyzny.

Mężczyzna w bólu ukląkł przed psem. Poczuł, jak w oczach stanęły mu łzy. Poprosił czworonoga o wybaczenie swojego czynu.

- Ja już wybaczyłem Ci moją śmierć. Ale płacz! Wasze łzy, są waszym odkupieniem - usłyszał od psa.

Serce mężczyzny się zatrzymało, lekarze stwierdzili zgon

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pierogi, najlepsze przepisyNieziemskie pierogi podbiją serce każdego. Kilka wyjątkowo łatwych przepisówCzytaj dalej

W tym czasie lekarze stwierdzili zgon, serce mężczyzny się zatrzymało. Lecz po chwili powrócił do żywych. Jego przypadek był medycznym cudem. Nie dość, że przeżył, to pamiętał wszystko, co zobaczył w czasie bycia nieprzytomnym. Kiedy wychodził ze szpitala, pod jego nogi zaplątał się mały, brudny szczeniak. Niewiele myśląc wziął go na ręce i zabrał ze sobą do domu.

- Chodźmy do domu, Bolku - powiedział do szczeniaka cudem uratowany pacjent.

Dzisiaj grzeje:

1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej

2. Jeśli to możliwe, zostańcie w domach. Co roku zabija 40 tys. ludzi w Polsce, niebezpieczeństwo smogu jest realne

Ta niezwykła historia krąży po sieci i wzrusza tysiące internautów. Płynie z niej ważna nauka, by traktować naszych braci mniejszych z szacunkiem i miłością, tak jak sami chcielibyśmy być traktowani.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu z nich może paść ofiarą oszustwa
  3. Zjawiskowa dziewczyna Janosika ma już 70 lat. O jej dramatycznych losach mało kto wiedział
  4. Smutek nie do opisania. Nie żyje Krystyna Siwiec
  5. Polskie gwiazdy, które są homoseksualne. Na pewno nie wiedziałeś o wszystkich, 7 pozycja wbija w ziemię

Świat według Kiepskich, choroba BoczkaRozpaczliwy wywiad z Boczkiem z Kiepskich. Cierpi na ciężką chorobę, umiera na nią ponad 1,5 miliona osób rocznieCzytaj dalej

źródło: TopNiusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News