Zerwała z chłopakiem. 12 lat później usłyszała dziwny szmer, przeraziła się, poznając jego źródło

Zerwała z chłopakiem. 12 lat później usłyszała dziwny szmer, przeraziła się, poznając jego źródło Źródło: youtube.com/RippDemUpTV

Mężczyzna nie mógł się pogodzić z utratą swojej ukochanej, a jego lament po stracie dziewczyny trwał 12 lat. Kiedy mieszkanka Stanów Zjednoczonych zaczęła uskarżać się na dziwne szmery ze strychu, poprosiła syna o zbadanie źródła hałasu. Kiedy młody chłopiec wszedł na strych, okazało się, że były partner jego matki wcale o niej nie zapomniał.

Mężczyzna ze Stanów Zjednoczonych rozstał się z kobietą o imieniu Tracy w 2007 roku. Młodzieńcza miłość nie była na tyle silna, by przetrwać, a Amerykanka szczęśliwie poślubiła swojego kolejnego chłopaka, z którym doczekała się potomstwa. Jak się jednak okazało, była daleka od porzucenia demonów przeszłości. Kobieta przez kilka tygodni słyszała dziwne szmery dobiegające ze strychu. Nie mogła się spodziewać, że odzywa się do niej miłość sprzed lat.

Mężczyzna miał problem z rozstaniem. Wymyślił przerażający pomysł

O ile żałoba po rozstaniu z ukochaną osobą może trwać długo, o tyle niektórzy nie potrafią się z nią pogodzić przez lata. Jeden z Amerykanów przez 12 lat próbował skontaktować się ze swoją dziewczyną, która po rozstaniu z nim zdołała sobie ułożyć życie na nowo u boku innego partnera, a nawet doczekać się z nim dziecka.

Mimo tego, że rozstanie miało miejsce w 2007 roku, chory z zazdrości Amerykanin nie mógł zapomnieć kobiety i postanowił zrobić jej przerażającą niespodziankę, która wyszła na jaw dopiero, kiedy kobieta poprosiła swojego syna o sprawdzenie przyczyny dziwnych odgłosów dobiegających ze strychu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tracy mało co nie zemdlała z przerażenia

Kiedy Amerykanka poleciła synowi, by sprawdził strych, jej potomek wrócił z dość niepokojącą informacją. W pomieszczeniu znajdował się nieznajomy mężczyzna, który spał tuż przy schodach z poddasza.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Szpak został oskarżony o najgorszą rzecz. Nie ma odwrotu, wyciekło zdjęcie
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Kiedy chłopiec zawiadomił o przybyszu, jego matka zadzwoniła na policję w celu pozbycia się włamywacza. Okazało się, że był nim były chłopak, który wyznał, że przez lata śledził ukochaną i myślał, że dzięki swojemu desperackiemu gestowi ją odzyska. Zamiast amorów czeka go jednak kilka lat więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Iberion - grupa mediowa przyszłości
  2. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
  4. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  5. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
  6. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News