mężczyzna zmarły Indie
Twitter MEDIAonINDIA
Joanna Szwalikowska - 16 Października 2020

Uznali go za zmarłego i zamknęli w chłodni. 20 godzin później usłyszeli hałas, zaniemówili widząc co się dzieje

Nieprawdopodobne doniesienia ze świata. Mężczyzna został uznany za zmarłego, po czym jego ciało zostało zamknięte w chłodni. 20 godzin później z wewnątrz zaczął się wydobywać hałas. Kiedy wszyscy zobaczyli, co się dzieje, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

W Indiach doszło do niewiarygodnego zdarzenia. Mężczyzna został uznany za zmarłego, dlatego jego ciało trafiło do chłodni. Po 20 godzinach od "śmierci" pracownik zakładu zauważył, że dzieje się coś dziwnego. Kiedy zorientował się, co się dzieje, nie mógł uwierzyć.

MSZ ostrzega, trzeci poziom zagrożenia. Wielu Polaków mocno ucierpi, nie było wyjściaMSZ ostrzega, trzeci poziom zagrożenia. Wielu Polaków mocno ucierpi, nie było wyjściaCzytaj dalej

Mężczyzna został uznany za zmarłego, 20 godzin później stało się coś niewiarygodnego

Szokujące zdarzenia miało miejsce w Indiach. Mężczyzna obudził się w chłodni na 20 godzin po tym, jak został uznany za zmarłego. To prawdziwy cud, że przeżył. Kiedy zaczął się ruszać, pracownik chłodni przekazał tę wiadomość rodzinie. Krewni nie chcieli jednak uwierzyć w jego słowa. Sprawa życia oraz śmierci musiała zostać rozstrzygnięta przez policję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Do niewiarygodnej sytuacji doszło w Indiach w miejscowości Kandhampatti, gdzie mieszkał 74-letni Balasubramanian Kumar wraz z rodziną. Stan zdrowia seniora był od dłuższego czasu bardzo poważny. Był zmuszony całe dnie spędzać w łóżku. Kiedy pewnego dnia przestać się ruszać, rodzina uznała, że umarł. Według tamtejszych zwyczajów wezwano od razu przenośną chłodnię, by umieścić tam ciało 74-letniego mężczyzny oraz odbyć religijne rytuały. Pracownik firmy po przybyciu na miejsce odkrył jednak coś szokującego.

Balasubramanian Kumar miał zostać przeniesiony do lodówki na 20 godzin po tym, jak rodzina uznała go za zmarłego. Pracownik spostrzegł nagle jednak, że mężczyzna się rusza. Jego ręce miały się trząść. Krewni nie chcieli jednak uwierzyć jego słowom i przekonywali, że to dusza opuszcza ciało.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje aktorka serialu uwielbianego przez Polaków. Mąż przekazał druzgocące informacje

2. Wiadomość sprzed chwili. Rzecznik rządu przekazał pilny komunikat, chodzi o funkcjonowanie sklepów

3. Nagle przywrócono kwarantannę dla Polaków. Nikt się nie spodziewał przykrych wiadomości

Pracownik firmy chłodniczej nie chciał jednak odpuścić, dlatego w końcu na miejsce została wezwana policja. Niedługo później seniora uwolniono z lodówki, po czym ten otworzył oczy. Jego rodzina ma teraz odpowiedzieć za zaniedbanie, które naraziło na niebezpieczeństwo życie 74-letniego mężczyzny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rzecznik Rządu właśnie potwierdził. Będą ogromne zmiany w Lidlu, Biedronce i innych sieciach, odczuje je każdy klient
  2. Narzeczona Artura Szpilki usunęła implanty piersi. Mamy zdjęcie prosto ze szpitala, wiemy jak teraz wygląda (FOTO)
  3. Oficjalnie: ogromne zmiany w całej Polsce. Premier Morawiecki podjął kluczowe decyzje
  4. Niestety, koronawirus może przenosić się w nowy sposób. Właśnie zmieniono kluczowe wytyczne
  5. 45-letnia Polka ostrzega przed koronawirusem. Ujawniła okropne powikłania, dramatyczny apel
  6. Sony zaprezentowało interfejs dla graczy w PS5. Innowacje widać gołym okiem
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News