Mężczyzna przed samobójstwem
youtube.com Mutual Rescue
Weronika Wasiak - 12 Września 2020

Chwilę przed samobójstwem usłyszał dziwne odgłosy z krzaków. Zajrzał tam i zaniemówił, niewiarygodne, co stało się później

Mężczyzna miał za moment odebrać sobie życie. W pewnej chilli usłyszał podejrzane dźwięki dobiegające z pobliskich krzaków. Zajrzał do niech, a wtedy ujrzał coś nieprawdopodobnego. Finał tej historii wzrusza do łez.

Mężczyzna zamierzał popełnić samobójstwo. W najmniej spodziewanym momencie stało się coś, czego nie był w stanie sobie nawet wyobrazić. O jego historii usłyszał cały świat.

Krótko przed samobójstwem mężczyzna usłyszał podejrzane odgłosy. Chwilę później stało się coś niewiarygodnego

O poruszających losach Josha Marino opowiada film opublikowany na kanale "Mutual Rescue" w serwisie YouTube. W materiale to on sam jest narratorem, bo jak się za chwilę przekonacie, jedna rzecz w ostatniej chwili odwiodła go od samobójstwa.

Polsat przekazał fatalne informacje dla Polaków. Od dziś będzie już tylko gorzejPolsat przekazał fatalne informacje dla Polaków. Od dziś będzie już tylko gorzejCzytaj dalej

Mężczyzna większość swojego życia spędził w wojsku. Gdy w końcu na dobre udało mu się wrócić do domu, nie potrafił poradzić sobie z traumą. Cierpiał na zespół stresu pourazowego, wszystko go irytowało, nie potrafił skupić się na zwykłych czynnościach i stale dręczyły go lęki. Cierpiał tak przez naprawdę długi czas, aż w końcu uznał, że nie jest w stanie dalej żyć w taki sposób. Chciał popełnić samobójstwo, ale nim to zrobił wyszedł przed dom i usiadł na ławce, by zapalić ostatniego papierosa. Wówczas usłyszał dziwny dźwięk dobiegający z pobliskich krzaków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka mimo upływu lat nadal zachwyca swoim wyglądemPamiętacie Dr Quinn? Aktorka ma już 69 lat, ciężko uwierzyć jak wyglądaCzytaj dalej

Już kilka sekund później wokół jego nóg kręcił się bezpański kot. Mężczyzna nie wiedział, co ma zrobić - w jednej chwili z jego twarzy zniknął smutek, a pojawił się uśmiech.

- On po prostu do mnie podszedł i zaczął ocierać się o moje nogi, żebym go pogłaskał. Wybuchłem wtedy płaczem… Może on wiedział, że jest coś z czym nie mogę sobie poradzić - opowiada w filmie.

Pojawienie się czworonoga, choć wydawać by się mogło tak zwyczajne, Joshowi uratowało życie. Mężczyzna porzucił dramatyczny plan o samobójstwie i zaczął opiekować się kociakiem, a nawet nadał mu imię Scout. Codziennie karmił go i przytulał, aż pewnego dnia, gdy zawołał pupila, zorientował się, że ten zniknął. Przeszukał okolicę, ale po kociaku ślad zaginął. Wtedy Josh zrozumiał, jak ogromną częścią życia stał się dla niego Scout. Zdecydował, że odnajdzie go za wszelką cenę - pojechał do najbliższego schroniska z nadzieją, że czworonóg tam będzie. Gdy przyglądając się wszystkim kotom zaczął tracić nadzieję, że jeszcze spotka ukochanego pupila, nagle stał się cud.

Dzisiaj grzeje:

1. Andrzej Duda pożegnał wielkiego Polaka. Ciężko uwierzyć, że nie żyje

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Od dziś obowiązuje nowy, surowy zakaz. W ostatniej chwili wprowadzono dwa kluczowe wyjątki

- Nagle czarna i biała łapa wystrzeliła zza krat i pacnęła mnie łapą po lewym ramieniu. Spojrzałem do środka, a tam znajdował się ten sam mały, czarno-biały kot. Otworzyłem więc klatkę, przytuliłem i trzymałem go mocno! - wspominał w filmie Josh Marino. Od tamtej pory razem ze Scoutem tworzą nierozłączny duet.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Radio Maryja nie odpuszcza, nie chcą dać za wygraną. Aż trudno uwierzyć w słowa, które padły na portalu rozgłośni
  2. Stoimy na skraju globalnej katastrofy. ONZ bije na alarm, sytuacja jest dramatyczna
  3. Jest afera, Lech Wałęsa ujawnił treść listów. Jeden szczegół od razu przykuwa uwagę, przesadził?
  4. Tragiczne informacje o śmierci aktorki obiegły media. Ciało znaleziono w domu, miała dopiero 36 lat
  5. Jedliście kiedyś ogórka kiszonego na chlebie posmarowanym smalcem? Zdradzamy wyjątkowy przepis
  6. Tylko łyżka, nie mniej ni więcej i wyjdą najlepsze pod słońcem kotlety mielone

Psychotest z obrazkiemCo zobaczyłeś na obrazku jako pierwsze? Szybki psychotest obnaży twoje największe lękiCzytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News