Mężczyzna uciekał od kochanki niczym człowiek pająk. Nagranie jego wyczynów podbija sieć

Mężczyzna uciekał od kochanki niczym człowiek pająk. Nagranie jego wyczynów podbija sieć Źródło: youtube/Top_News_Stories/

Mężczyzna musiał uciekać z domu kochanki, a jedynym wyjściem okazało się okno. Jeden ze świadków postanowił nagrać jego nieprawdopodobną ucieczkę, po czym nagranie zamieścił w sieci. Finał całego zajścia był do przewidzenia.

Pewien mężczyzna znalazł się pod ścianą - i to dosłownie. Gdy w najlepsze zabawiał się w mieszkaniu kochanki, niespodziewanie sytuacja zmusiła go do tego, by jak najszybciej opuścić lokum. Nie trudno się domyślić, że powodem był nagły powrót partnera kobiety, który z wiadomych względów, odciął tradycyjną drogę ewakuacji. Nie mając wyjścia, zdecydował się na naprawdę desperacki krok. 

Uciekał z domu kochanki. Mężczyzna niczym pająk schodził po ścianie budynku  

Zdarzenie miało miejsce w Chinach. Jeden z przechodniów spojrzał na pobliski wieżowiec i aż zaniemówił. Jego oczom ukazał się mężczyzna w majtkach i koszulce, który bez żadnego zabezpieczenia, próbował zejść po elewacji budynku. Między dwiema ścianami, stając w rozkroku, kurczowo próbował przytrzymać się elewacji. Świadek od razu wyjął z kieszeni telefon i zaczął wszystko nagrywać, ku jego zdziwieniu, szaleniec również wyjął komórkę i po wybraniu numeru, gdzieś zadzwonił. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nagranie podbija internet. Wielki hit w cieniu tragedii?  

Jak się później okazało, kochanek dodzwonił się na numer alarmowy, przeraźliwie błagając o pomoc. Z nieoficjalnych informacji wynika, że chwilę po telefonie mężczyzna spadł na ziemię. Chińczyk znajdował się na sporej wysokości, zatem wiele osób podtrzymuje, że zmarł na miejscu, co jednak nie jest do końca pewne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna piosenkarka była molestowana przez kuzynkę. Nigdy nie poradziła sobie z traumą. Prawda wyszła po latach

2. Pies wyczuł, że jego pan umiera. Zachował się w niemal ludzki sposób, wyraz jego oczu mówi wszystko

W czasie, gdy okoliczni mieszkańcy zastanawiają się nad losem kochanka, nagranie z jego ucieczki, które zostało udostępnione, podbija internet. Trafia do internautów w wielu krajach, na skutek czego, trwający zaledwie minutę film, obejrzano już ponad kilkadziesiąt tysięcy razy. Nagranie może być niezłą przestrogą dla wielu panów, ale i kobiet, którzy dopuszczają się niewierności względem swoich partnerów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega: Popularny ser skażony. Zjedzenie grozi nawet ŚMIERCIĄ 
  2. Mąż nie mógł się pogodzić ze śmiercią żony. Zajrzał do jej komputera i odkrył szokującą tajemnicę, która zmieniła wszystko
  3. Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć męża w wyjątkowych okolicznościach. Nie mogła wybrać lepszego momentu
  4. Takich pląsów Magdy Gessler świat jeszcze nie widział. Mamy nagranie
  5. PiS chce wprowadzić wielkie zmiany w emeryturach. Wiadomo, kto dostanie więcej pieniędzy

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News