Śmierć polskiego misjonarza nie była przypadkiem. Nowe, wstrząsające fakty wyszły na jaw

Śmierć polskiego misjonarza nie była przypadkiem. Nowe, wstrząsające fakty wyszły na jaw Źródło: misjonarze.pl

Mężczyzna zmarł w zagadkowych okolicznościach, a na jaw wychodzą niespodziewane fakty. Pojawiły się nowe informacje w sprawie śmierci polskiego misjonarza.

Mężczyzna, misjonarz, ksiądz Stanisław Szczepanik zmarł w Portoryko. Jego śmierć była prawdziwym wstrząsem dla całego kraju. Policja i śledczy na początku dochodzenia w sprawie jego zgonu byli przekonani, że zginął w wyniku nieszczęśliwego wypadku na rowerze. Teraz pojawiły się nowe fakty, które mogą sugerować, że przyczyną śmierci jest coś zupełnie innego.

Ksiądz Szczepanik był cenionym duchownym. Należał do Zgromadzenia Księży Misjonarzy. Był szczególnie zaangażowany w odbudowę domów po huraganie Maria. Inni kapłani, a także wierni, darzyli go niesamowitą sympatią i wielkim szacunkiem. Przebywał na misjach na terenie dawnego Zairu, na Haiti i Dominikanie. Jego ostatnią misją była ta w Portoryko. Tam zginął 16 sierpnia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Odchodzi wspaniały mężczyzna

Śmierć misjonarza była prawdziwym zaskoczeniem. Nieszczęśliwy wypadek na rowerze miał skutkować rozległymi urazami głowy, które w szybkim czasie doprowadziły do zgonu. Jednak pojawiają się nowe informacje, które przeczą tej teorii. I pojawia się nowa, zupełnie inna. W ostatnich dniach policja w Portoryko podzieliła się treścią raportów w sprawie śmierci księdza. Od początku służby nie były przekonane do wersji z rowerem i zaczęły dochodzenie pod innym kątem.

Misjonarz został brutalnie zamordowany - świadczą o tym przesłuchania świadków i monitoring z miejsca zdarzenia. Prokurator potwierdził, że wszystkie ślady wskazują na morderstwo. Sprawcy dokonali licznych i gwałtownych ciosów. 

Dzisiaj grzeje: 1.Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
2. Niewierny mąż "zakleszczył się" w kochance. Nagranie trafiło do internetu, ale szybko zostało usunięte

Podejrzenie morderstwa padło na handlarzy narkotyków. Na razie nie znaleziono sprawców morderstwa mężczyzny, jednak policja nie ustaje w prowadzeniu odpowiednich czynności, które mają doprowadzić sprawę do finału.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Setki tysięcy Polaków poza podwyżką. Płaca minimalna może ominąć także ciebie
  2. Amerykańska piosenkarka spodziewa się dziecka. Ojcem jest POLSKI gwiazdor. Fani zachwyceni
  3. Przygnębiający widok. Warunki, w których przed śmiercią mieszkał Bohdan Smoleń, znany jako Edzio z "Kiepskich" były straszne
  4. Kelnerka z niechęcią i pogardą obsługiwała samotne dziecko. Chłopiec wyszedł, a ona zobaczyła, co zostawił na stole i zalała się łzami
  5. Ich córka zmarła w wieku 6 lat. 3 dni po jej śmierci rodzice dokonali w szufladzie odkrycia, przez które nie mogli przestać płakać

źródło : fakt

Następny artykuł