Młoda mama zmarła podczas igraszek z partnerem. Zrobił z nią niewyobrażalne rzeczy, ciało nie wytrzymało

Młoda mama zmarła podczas igraszek z partnerem. Zrobił z nią niewyobrażalne rzeczy, ciało nie wytrzymało Źródło: facebook.com

Mężczyzna był w szoku, kiedy podczas igraszek odkrył, że jego łóżkowa partnerka nie oddycha. Nie wyczuwał pulsu, jej ciało było bezwładne, nie reagowała na cucenie. Wszystko skończyło się tragicznie.

Mężczyzna nie sądził, że tak spędzi ostatni wieczór ze swoją partnerką. Na miejscu od razu pojawili się ratownicy i policja, a on sam trafił za kratki.

Mężczyzna nie tak wyobrażał sobie ten wieczór

22-letnia młoda mama nie miała stałego partnera. Rozwiodła się z mężem, z którym miała dwie małe córeczki. Hayley Khurana z Wielkiej Brytanii od czasu do czasu spotykała się z różnymi mężczyznami, aby nieco się zabawić. Szczególnie upodobała sobie Ghulama Habibba. Tamtego feralnego dnia spotkali się po raz kolejny, aby miło spędzić wieczór pełen uniesień.

Wieczór obfitował w alkohol, który lał się strumieniami, nie zabrakło też "wspomagaczy" w postaci narkotyków. Potem para poszła do łóżka, gdzie uprawiali dość brutalny seks. Hamulce momentalnie puściły - zgadzała się na wiązanie i bicie. W pewnym momencie mężczyzna zauważył, że Hayley nie oddycha, nie reaguje na żadne bodźce. Za to sam 26-latek szybko usłyszał zarzut morderstwa i został aresztowany.

Wyniki sekcji zwłok oraz analiza krwi Hayley wprawiła wszystkich w osłupienie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

26-latek próbował się tłumaczyć, że nie jest winny, że Hayley sama tego chciała i bawili się w ten sposób już kilka razy. Nie chciał zamordować 22-latki, nie miał nawet żadnego motywu. Na jego szczęście zeznania rodziny oraz wstępne wyniki analizy krwi potwierdziły niewinność. Bliscy kobiety zeznali, że Hayley od dawna źle się prowadziła - nie stroniła od narkotyków, zawsze musiała mieć przy sobie działkę, a także nadużywała alkoholu.

Dzisiaj grzeje: 1. Gorszej rzeczy w samolocie już nie można zrobić. Trzeba nie mieć wstydu [FILM]
2. Napisała list do córki i zawarła w nim 14 punktów. Ostatni jest ważną prośbą

Sekcja zwłok wykazała, że śmierć młodej mamy nastąpiła wskutek zawału serca. Szokujące było to, że w momencie zgonu miała we krwi aż 7 promili alkoholu. Mało tego, regularnie zażywała GHB, środek używany do produkcji tabletek gwałtu. Zażyła go również feralnego wieczoru. Zmieszanie narkotyków z taką ilością alkoholu sprawiło, że jej organizm nie wytrzymał stężenia toksyn a serce jej przestało bić.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem
  2. Medalowe szanse polskich skoczków rosną. Reprezentacja ma tajną broń
  3. Wyrwane włosy, obite nogi i duszenie. Dramatyczne wydarzenia na ostatnim koncercie Dody
  4. Nikt nie słuchał byłej ukochanej księcia Harry'ego. Przed śmiercią ujawniła całą prawdę
  5. Powalające doniesienia brytyjskiej prasy o córce księżnej Diany. Po porodzie miały zostać na zawsze rozdzielone

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News