Mężczyzna krzyki o pomoc
screen/air.tv
Konrad Karpiuk - 16 Stycznia 2020

Z domu dobiegały błagalne krzyki o pomoc. Gdy policjanci weszli do środka oniemieli, wszystko nagrała kamera

Mężczyzna siedział na podjeździe i naprawiał swój samochód. Nagle przyszli do niego policjanci, wezwani przez sąsiadów, którzy usłyszeli niepokojące krzyki dochodzące z jego domu.

Mężczyzna nie spodziewał się wizyty policji. Kompletnie niczym się nie przejmując, naprawiał swój samochód, kiedy z jego domu dobiegał z pozoru kobiecy głos krzyczący o pomoc. Sąsiedzi byli poważnie wystraszeni i zdecydowali się wezwać policję. Całe zajście cały czas było nagrywane przez kamerę monitoringu.

Mężczyzna był zaskoczony, gdy zobaczył na swoim podjeździe policjantów

Krzyki dobiegające z domu były ewidentnie błaganiami o pomoc, sąsiedzi mieli wrażenie, że słyszą "wypuśćcie mnie". Gdy czwórka policjantów zjawiła się na miejscu, spokojnie podeszła do mężczyzny i poprosili go o wyjaśnienie krzyków dobiegających z domu. Gdy usłyszał to pytanie od funkcjonariuszy, tylko się zaśmiał i powiedział, że zaraz przyniesie "porwaną" do nich.

Sanatorium miłości IwonaTrudno opisać smutek. Iwona z Sanatorium miłości przeżyła piekło, nie chciało jej się żyćCzytaj dalej

Okazało się, że sprawcą krzyków była papuga, wabiąca się Rambo. Policjanci widząc zwierzę oniemieli, po czym wybuchli śmiechem, bo spodziewali się raczej niepokojącego zjawiska. Funkcjonariusze chwilę porozmawiali z właścicielem papugi, wspólnie z nim pożartowali, a następnie wrócili do służby. Całe zajście nagrała kamera monitoringu na podjeździe, a mężczyzna wrzucił nagranie do internetu. Film szybko stał się hitem, a lokalne media postanowiły odwiedzić Rambo i jej właściciela.

Zwierzę miało swoje 5 minut sławy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krystyna Sienkiewicz życieKrystyna Sienkiewicz nie miała łatwego życia. Tuż przed śmiercią przeszła przez piekłoCzytaj dalej

Mężczyzna zdradził w rozmowie z dziennikarzami, że papuga Rambo jest z nim od dzieciństwa - zwierzę ma już 40 lat. Papugi amazońskie to długowieczne zwierzęta, mogą przeżyć nawet 50 lat. Z tego też powodu, te zwierzęta potrafią mieć naprawdę bogaty zasób słownictwa. Co ciekawe, jak właściciel zdradził - sam na siebie sprowadził kłopoty, bo jak był nastolatkiem, nauczył zwierzę krzyczeć o pomoc po to, żeby denerwować jego rodziców. Po latach ptak się na nim "zemścił".

Dzisiaj grzeje:

1. 18 osób zginęło w lawinie. Po kilkunastu godzinach ratownicy dokonali nieprawdopodobnego odkrycia
2. Udało się! 20-latek, który katował kota metalową pałką, w rękach policji

Mężczyzna przy okazji przedstawił swoim sąsiadom papugę, aby uniknąć kolejnych tego typu nieporozumień. Oczywiście nie można zganić sąsiadów za wezwanie policji - postąpili jak najbardziej słusznie, wzywając służby. Teraz na pewno będą spokojniejsi, przynajmniej w kwestii właściciela papugi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. Nieoczekiwane oświadczenie Magdy z Pięknych i Młodych. Jedna ze stron skłamała i wprowadzała w błąd?
  4. Oprócz 13. i 14., emerytury mogą być jeszcze wyższe. Wystarczy spełnić jeden warunek
  5. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

Znaki zodiaku, które nie mają szans na udany związek.Znaki zodiaku, które nie mają szans na udany związek. Jesteś na liście?Czytaj dalej

Źródło: BoredPanda

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News