Spojrzał pod łóżko i zamarł z wrażenia. W życiu nie widział zwierzęcia w takim stanie

Spojrzał pod łóżko i zamarł z wrażenia. W życiu nie widział zwierzęcia w takim stanie

Mężczyzna spojrzał pod łóżko i nie mógł uwierzyć w to, co się tam znalazło. Nigdy w życiu nie widział zwierzaka, które by było w tak okropnym stanie, przeżył dramat.

Mężczyzna postanowił odwiedzić swojego chorego krewnego. Dawno już nie spędzał czasu z wujkiem, który od niedawna został zdiagnozowany jako osoba cierpiąca na Alzheimera. Rodzina zawsze była w ścisłych relacjach, więc nie miał wątpliwości, że czas na spotkanie z dawno niewidzianym członkiem rodziny.

Mężczyzna dokonał przerażającego odkrycia 

Kiedy panowie spotkali się po długim czasie, nie mogli przestać ze sobą rozmawiać. Zajęty dialogiem mężczyzna nie zauważył nawet, kiedy minęło całe popołudnie. Im bliżej było do wyjścia, tym więcej tematów mieli do nadrobienia. 

W pewnej chwili mężczyzna dostrzegł, że coś wystaje spod łóżka chorego wujka. Podszedł bliżej, by sprawdzić dokładnie, co znajduje się pod meblem. W pierwszej chwili pomyślał, że może być to część garderoby, ale po chwili był już pewien, że to żywe zwierzę. 

Zaniepokojony mężczyzna zabrał zwierze, by udzielić mu pomocy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przerażające znalezisko mężczyzny, okazało się być kotem. Niestety czworonóg był w opłakanym stanie. Kiedy mężczyzna zobaczył, jak bardzo zaniedbane jest jego futro, natychmiast postanowił mu pomóc. 

Hidey, bo tak została nazwana kotka, dzięki mężczyźnie trafiła do kliniki weterynaryjnej, gdzie została poddana zabiegom pielęgnacyjnym. Na miejscu specjaliści zadbali o jej skołtunione futerko. Golenie sierści trwało wiele godzin, ale dzięki temu kotka mogła znowu swobodnie się poruszać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

Mężczyzna, który odnalazł Hidey postanowił, że teraz nie będzie już tak długo zwlekał z odwiedzinami u wujka. Chory mężczyzna musi mieć zdecydowanie więcej kontaktu z drugim człowiekiem, który przypilnuje, by niczego nie zaniedbywał przez swoją dolegliwość. 

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Godlewska nie ma litości, nagrała kolejną kolędę. Tym razem jej strój przyćmił nawet umiejętności wokalne
  4. Przez 20 lat zbierał drobniaki, uzbierał ogromną sumę. Wiadomo, co za nie kupił, szczęka opada
  5. Kuba Wojewódzki ujawnił nieznany fakt z życia Anny Przybylskiej. Pokazał, jaka była naprawdę

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News