Mężczyzna uważa, że szatan kazał mu zabić. Na przesłuchaniu zaczęły dziać się niewyobrażalne rzeczy, policjanci byli bezradni

Mężczyzna uważa, że szatan kazał mu zabić. Na przesłuchaniu zaczęły dziać się niewyobrażalne rzeczy, policjanci byli bezradni Źródło: youtube.com/GA News

Mężczyzna zarówno przy zatrzymaniu, jak i na przesłuchaniu, cały czas powtarzał, że to szatan kazał mu zabić bliską osobę. Musiał "wypędzić z niej demony". Nie chciał spędzić życia w więzieniu, dlatego zdecydował się na ucieczkę.

Mężczyzna nie miał litości, kiedy zabijał swoją niewiele starsza siostrę. Szczegóły zbrodni doprowadzają do łez, wszystko przez jego satanistyczne przekonania. Co więcej, wcale nie żałuje tego, co zrobił.

Mężczyzna zaplanował ucieczkę, która prawie mu się udała. Policjanci byli początkowo bezradni

18-letni więzień podczas przesłuchań zrobił coś niewytłumaczalnego - jak gdyby nigdy nic uciekł ze specjalnie przygotowanego, wyizolowanego pomieszczenia podczas przesłuchań. Leonid Grayser był niebezpiecznym mordercą, został oskarżony o brutalne zabójstwo o podłożu rytualnym. Policjanci byli zszokowani i nie mogli uwierzyć, skąd w osadzonym tyle siły.

Podczas przesłuchania mężczyzna po prostu wspiął się na rękach i wydostał przez otwór zapewniający klimatyzację "kabiny". Następnie zniszczył kilka płyt sufitowych i starał się dostać do szerokich rur, będących otworem wentylacyjnym. Policjanci podjęli próby obezwładnienia więźnia, ostatecznie musieli użyć siły - na skutek tego działania oskarżony stracił część swoich ubrań.

18-latek w przerażający sposób zabił swoją siostrę. Kazał mu to zrobić szatan

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna został zatrzymany 10 grudnia tuż po tym, jak próbował "wypędzić demona" ze swojej o 3 lata starszej siostry, 21-letniej Ariady Karol. 18-latek ostatecznie przyznał się do morderstwa i śmiało powiedział, że to wszystko kazał mu zrobić szatan. Jednocześnie oświadczył, że był i jest w pełni świadomy i za nic nie żałuje tego, co zrobił.

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

To sąsiedzi zaalarmowali policję tego feralnego dnia. Po przybyciu na miejsce służby zastały przerażający widok: nagą kobietę leżącą na korytarzu w kałuży krwi z kilkunastoma ranami kłutymi. Mężczyzna w tym czasie odmawiał modlitwę i cały czas powtarzał, że szatan kazał mu to zrobić. Świadkowie ponadto twierdzą, że przed przybyciem policji 18-latek rozebrał się i namalował na ciele swoim oraz siostry krwawe symbole, wskazujące na przynależność do satanistycznej sekty. Powtarzał tylko, że morderstwo było konieczne. Mężczyzna posiadał przy sobie również narkotyki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda kultowych Alibabek potrzebuje pieniędzy i pomocy. Przykry zbieg okoliczności
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Kotlety mielone panierowane w grzankach to najlepszy przepis Kuronia. Drobny szczegół sprawia, że długo nie zapomnicie tego smaku
  4. Seniorzy mogą dostać nawet 10 tysięcy złotych do emerytury! Wystarczy spełnić jeden warunek
  5. Trzymasz chleb w lodówce? Natychmiast go wyjmij, popełniasz karygodny błąd

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News