Mężczyzna udawał przed swoimi psami, że umarł. Chwilę później żałował tego najbardziej w życiu

Mężczyzna udawał przed swoimi psami, że umarł. Chwilę później żałował tego najbardziej w życiu Źródło: Instagram / mac.and.murph

Mężczyzna postanowił zrobić żart swoim pupilom i udawał nieżywego. Psy zareagowały w niecodzienny sposób. Szybko pożałował swojego dowcipu.

Mężczyzna chciał zrobić dowcip swoim psom. Wbiegł do pokoju i nagle upadł na ziemię udając, że nie żyje. Zwierzęta były zdziwione tą niecodzienną sytuacją i zareagowały w nietypowy sposób, a żartowniś szybko pożałował swojego pomysłu. Wszystko zarejestrowała kamera.

Mężczyzna chciał sprawdzić, jak zwierzęta zareagują na jego śmierć

Brian mieszka w Arizonie i opiekuje się dwoma dużymi psami: Max jest owczarkiem niemieckim, a Murphy golden retrieverem. Amerykanin bardzo kocha swoich podopiecznych, spędza z nimi dużo czasu i prowadzi konto na Instagramie, na którym relacjonuje ich wspólne przygody. Niedawno postanowił sprawdzić, jak pupile zareagują na jego śmierć. Włączył kamerę i ustawił ją w pokoju, żeby wszystko zarejestrować.

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak Brian wbiega do pomieszczenia, w którym przebywają Max i Murphy, po czym nagle przewraca się na podłogę, upada na wznak i przestaje się ruszać. Wśród zwierząt zapanowała konsternacja i nie za bardzo wiedziały, co się właśnie wydarzyło. Przez chwilę przyglądały się właścicielowi. Brian dodał do filmu napisy, które podkreślają ich komiczne zachowanie.

Mężczyzna szybko pożałował swojego dowcipu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Później Max położył się koło Amerykanina i oparł swoją głowę o jego ramię. W tym czasie Murphy wdrapał się na kanapę znajdującą się nad leżącym mężczyzną i zeskoczył prosto na jego podbrzusze. To był moment, w którym Brian gorzko pożałował swojego żartu. Mężczyzna błyskawicznie "ożył" i zaczął zwijać się z bólu. Jego pupil nie należy do małych psów, więc uderzenie musiało być bolesne.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta robiła swoją suknię ślubną 1000 godzin. Pan młody prawie zemdlał, gdy ją zobaczył
2. Dostała wylewu, kilka dni później już nie żyła. Bracia alkoholicy zrobili mu piekło, ale do akcji wkroczyła Katarzyna Dowbor

Instagramowe konto wesołych podopiecznych Briana, obserwuje już ponad 430 tysięcy osób. Film z "ratowania" właściciela bije rekordy popularności wśród internautów z całego świata.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy pomysł na emeryturę. Bez limitu lat nie dostaniesz ANI GROSZA
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Tomek odciął żonie piersi, nos i uszy. Niewyobrażalny koszmar, w którym życie straciło 5 osób
  4. Pan młody chciał zażartować z wybranki i powiedział "NIE". Nie mógł przewidzieć, jak tragicznie się to skończy
  5. Ich nowo narodzony syn zmarł. Po 4 dniach odebrali telefon, po którym ich życie już nigdy nie będzie takie samo

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News