Żaden mężczyzna tego nie wytrzyma. Nieświadome zachowania kobiet, które odstraszają płeć przeciwną na dobre

Żaden mężczyzna tego nie wytrzyma. Nieświadome zachowania kobiet, które odstraszają płeć przeciwną na dobre Źródło: Unsplash/Jonathan Cosens - JCP

Mężczyzna zwykle nie jest zachwycony, gdy kobiety przejawiają te zabijające atrakcyjność zachowania. Przy ich użyciu można skuteczne można odstraszyć partnera i doprowadzić do rychłego zakończenia związku.

Mężczyzna nie będzie odporny na tych kilka nieświadomych zachowań, które bardzo często stosują kobiety. Warto ich unikać, aby nie zniechęcić do siebie partnera.

Jeśli mężczyzna przestał być zainteresowany, powodem może być tych kilka nieświadomych zachowań

Kobiety, tak samo jak mężczyźni, bardzo często popełniają w związku te same błędy. Część z nich jednak dotyczy głównie kobiet, choć nie jest to regułą. Warto jednak przyjrzeć się swoim nieświadomym odruchom, które mogą niszczyć związek. Oto kilka z nich.

Bycie jak "odkryta karta"

To jeden z częstszych błędów, który powoduje brak zaangażowania ze strony mężczyzn. Chodzi o zachowania kobiety, która wprost mówi wszystko o swoich oczekiwaniach wobec związku, a także wprost pokazuje, co może zaoferować mężczyźnie. Przejawia się to także tym, gdy na każde zadane pytanie mężczyzny, które dotyczy przeszłości, kobieta otwarcie odpowiada o wszystkim z najmniejszymi szczegółami - tak, że mężczyzna wie już wszystko i nie musi o nic więcej dopytywać.

Jest to nieatrakcyjne, ponieważ kobieta przestaje być dla mężczyzny tajemnicą. Po kilku tygodniach potencjalny partner ma wrażenie, że o kobiecie wie już wszystko, więc nie ma potrzeby dalej jej "odkrywać". Warto więc dać partnerowi pole do refleksji, a także do tego, aby nie miał wszystkiego podanego "na tacy".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor Polsatu chorował na nowotwór. NIKOMU nie powiedział o śmiertelnej chorobie, walczył w samotności
2. Byli na ostatniej prostej w drodze na wesele. Jest ofiara śmiertelna, dwie kolejne osoby są w stanie ciężkim

Zaniedbywanie siebie

Związek, który trwa kilka lat sprawia, że kobiety często mają wrażenie, że nie muszą już starać się o swój związek. "Przecież partner ode mnie nie odejdzie", myślą, i dają sobie przyzwolenie na to, aby być w stu procentach sobą. W rzeczywistości "bycie sobą" tak naprawdę nie jest do końca tym, co zawiera w sobie ta definicja. "Bycie sobą" to zwyczajne przyzwolenie sobie na lenistwo i wygodnictwo, czyli zabójstwo dla atrakcyjności i związku.

Kobiety po latach bycia z partnerem przestają o siebie dbać, czyli malować się, myć włosy, chodzić do fryzjera i do kosmetyczki. Zaczynają przy partnerze chodzić w starym, dziurawym i nieatrakcyjnym dresie. Stają się trochę jak siostry, a nie jak ukochane. W tej sytuacji warto więc zrobić jedno - zadbać o to, aby znowu wyglądać pięknie i atrakcyjnie dla partnera, czyli tak, jak na początku relacji.

Te dwa rodzaje zachowań to bardzo częste przyczyny rozpadu związku. Warto zwracać na nie uwagę i starać się, by nie wystąpiły u nas. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Świadkowa nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła zaproszenie ślubne. Życzenie panny młodej ją rozwścieczyło
  3. Kobieta sprzątała pokój w hotelu. Ściągnęła prześcieradło i dokonała odkrycia, przez które ugięły się pod nią nogi
  4. Magda Gessler sfotografowana w rozpiętej podomce. Dopiero teraz widać, jak mocno schudła, totalny podziw
  5. Córka Kaczyńskiej wskazała wymarzonego prezydenta. Dla jej wuja ten wybór może być sporym ciosem

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News