mężczyzna drzwi las
Fot. Twitter/ WTVR CBS 6 Richmond
Agata Karczewska - 15 Sierpnia 2019

Znalazł drzwi w leśnej skarpie. Uchylił je, a gdy zobaczył kto tam się kryje, zamarł z przerażenia

Mężczyzna przez przypadek dokonał zaskakującego odkrycia. Znalazł w lesie drzwi, które prowadziły do czegoś niewiarygodnego. Zamarł z przerażenia, kiedy zdał sobie sprawę z tego, kto tam się ukrywa.

Mężczyzna był zaskoczony, kiedy w leśnej skarpie odnalazł drzwi. To, co się za nimi kryło, wprawiło go w osłupienie. Przez przypadek dotarł do kryjówki pewnego człowieka. Zawartość tego swoistego schronu przerażała.

Mężczyzna dokonał przerażającego odkrycia

Mężczyzna, który był myśliwym, spacerował po lesie, kiedy w skarpie ujrzał zakamuflowane, drewniane drzwi. Postanowił się sprawdzić, co się za nimi kryje. Thomas Nelson nie zdawał sobie sprawy, jaki finał będzie miała jego ciekawska wyprawa.

Mąż wrócił w nocy pijanyMąż wrócił pijany do domu i powiedział żonie kilka słów. Rano stały się niesamowite rzeczyCzytaj dalej

Okazało się, że trafił do kryjówki zbiega, który od lat poszukiwany jest za zbrodnie związane z molestowaniem seksualnym dzieci. Pedofil przebywał tam przez długi czas, żeby uniknąć zmierzenia się z konsekwencjami prawnymi swoich bestialskich czynów. Sytuacja miała miejsce w stanie Wisconsin.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk może zarobić kolosalne pieniądze. Stanowisko jej rodziny jest kontrowersyjne, te fakty zadziwiająCzytaj dalej

Schron niebezpiecznego przestępcy

Gdy Thomas Nelson zdecydował się otworzyć drewniane drzwi, nie spodziewał się tego, co ujrzał. Kryjówka dokładnie zamaskowana była gałęziami i inną roślinnością, dlatego przez długi czas była niewidoczna dla ludzi. Dopiero wprawione, bystre oko myśliwego dostrzegło wejście.

- Pchnąłem je, zajrzałem do środka. Widzę konserwy i małe pudełka. Wychyliłem się trochę za róg i zobaczyłem jego leżącego na łóżku. Trząsłem się, kiedy wchodziłem i kiedy stamtąd wyszedłem - zeznał mężczyzna.

Po chwili zdał sobie sprawę z tego, że człowiekiem, który znajduje się w kryjówce, jest poszukiwany przez policję 44-letni Jeremiah Button, który kilka lat wcześniej został oskarżony o szereg przestępstw pedofilskich. Zbieg postanowił uciec przed karą i zbudował sobie swoisty schron, który miał odseparować go od świata, a także uchronić przed poszukującymi go policjantami.

Dzisiaj grzeje:

1. Po 13 dniach od urodzenia Antoś umarł, nigdy nie zapłakał. "Położna rzuciła go na mnie. Był siny"
2. Rząd sie przeliczył, nie będzie dodatkowej emerytury. Jest jednak nadzieja dla seniorów

Trzeba przyznać, że pedofil dobrze przygotował się do swojej akcji, bo zainstalował na dachu swojego bunkra panele słoneczne, a także zaopatrzył się w specjalny rowerek z generatorem prądu. Mężczyzna dzięki Thomasowi Nelsonowi został zdemaskowany i trafił natychmiast w ręce policji. Teraz będzie musiał odpowiadać na zarzuty związane z napaścią seksualną na dziecko i za posiadanie pornografii dziecięcej.

Obrazy Pikio

Fot. Twitter/ WTVR CBS 6 Richmond

Najlepsze newsy dnia:

  1. Słynna piosenkarka wpadła w depresję po zdradzie męża. Rzuciła swoją karierę. ”Nigdy nie wrócę do śpiewania”
  2. Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat! Młoda para prawie zemdlała, gdy w końcu zajrzeli do środka
  3. TVN: Kataklizm w Japonii. 1 osoba nie żyje, 40 jest rannych
  4. Wszyscy liczyli, że uda się ją uratować. Niestety, kobieta zmarła porzucona na pastwę losu
  5. Znalazł drzwi w leśnej skarpie. Uchylił je, a gdy zobaczył kto tam się kryje, zamarł z przerażenia

popekPopek przekroczył wszelkie granice. Te zachowania wprawiają w osłupienieCzytaj dalej

Źródło: o2.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News