75-latek szarpał się z klientem sklepu, nożem ranił drugiego. Kuriozalny powód

75-latek szarpał się z klientem sklepu, nożem ranił drugiego. Kuriozalny powód Źródło: Pixabay

Mężczyzna w podeszłym wieku wdał się w awanturę z klientem sklepu, w którym wówczas przebywał. Całe zajście nie obyło się bez świadków i jak się chwilę później okazało - bez rannych. Zareagowała policja oraz pogotowie.

75-letni mężczyzna nie był w stanie powstrzymać swoich emocji, gdy coś wyraźnie go rozgoryczyło. Postanowił wyładować na kimś złość i tym samym wplątał się w szarpaninę z przypadkowym klientem miejscowego sklepu. Zwyczajna kłótnia szybko zamieniła się w prawdziwą tragedię. Następnego dnia służby zatrzymały sprawcę i odkryły coś istotnego. 

Mężczyzna ranił nożem drugiego i miał do tego kuriozalny powód 

Do potwornego zdarzenia doszło 7 sierpnia w Łodzi. 75-letni mieszkaniec w stanie nietrzeźwym udał się do najbliższego sklepu, by zakupić alkohol, jednak z uwagi na jego niedyspozycję sprzedawca odmówił sprzedaży. Starca niezwykle rozgoryczył ten fakt, czego nie zamierzał ukrywać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wychodząc z budynku napotkał przypadkowego mężczyznę, na którym postanowił wyładować frustrację. Doszło do szarpaniny. Niebezpieczne zajście zauważył 29-latek, który zdecydował się natychmiast interweniować. Gdy zbliżał się już do kłócących się panów, starszy z nich potknął się i upadł, co jeszcze bardziej go zbulwersowało. Już po kilku sekundach 75-letni prowokator dźgnął młodego mężczyznę nożem i jak gdyby nigdy nic odszedł w kierunku ul. Wyszyńskiego. 

Policja zatrzymała sprawcę 

Świadkowie zdarzenia natychmiast zawiadomili policję i pogotowie, gdy tylko spostrzegli, w jakim stanie znajduje się 29-latek. Ratownicy medyczni opatrzyli ranę i przewieźli go do szpitala. Lekarze szybko ustali, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, jednak kilka najbliższych dni spędzi  w placówce.  

Dzisiaj grzeje: 1. Na jej kolanach siedziała roczna córeczka. Upiorny wypadek, serce gwiazdy TVN momentalnie zastygło ze strachu
2. Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez jedną reformę rządu

Wiadomo, że śledczy zatrzymali 75-latka w miniony czwartek i niezwłocznie odprowadzili go na komisariat policji. Po sprawdzeniu tożsamości okazało się, że mężczyzna był już kilkukrotnie notowany. Z wstępnych ustaleń wynika, że sprawcy grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Na chwilę obecną nie wiadomo, jakie zarzuty zostały mu przedstawione. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Farna w rozpaczy. Do sieci wyciekły jej intymne zdjęcia z WULGARNYMI opisami. Fani gwiazdy przerażeni. Kto za tym stoi?
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. Gdy chora Marta Domagała usłyszała o przerzutach raka powaliło ją na kolana. Ale diagnoza córki przeraziła ją jeszcze bardziej
  5. Mama urodziła dziecko z nieprawdopodobnie długimi włosami. Gdy je zobaczycie, oczy wam wyjdą z orbit
  6. Wielka gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt

Źródło: radiozet 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News