Zajrzał przez okno do mieszkania i zamarł. Porażające odkrycie w polskim mieście

Zajrzał przez okno do mieszkania i zamarł. Porażające odkrycie w polskim mieście Źródło: Pixabay.com arembowski

Mężczyzna zajrzał przed okno do mieszkania krewnego i zamarł z przerażenia. Funkcjonariusze policji natychmiast rozpoczęli śledztwo w tej sprawie, okoliczni mieszkańcy są wstrząśnięci odkryciem, którego dokonano w budynku.

Mężczyzna chciał odwiedzić krewnego, zaniepokojony jego nieobecnością, zajrzał przez okno do mieszkania. To, co zobaczył w środku, zmroziło mu krew w żyłach. policja natychmiast rozpoczęła śledztwo w tej sprawie, okoliczni mieszkańcy są wstrząśnięci odkryciem.

Mężczyzna zajrzał przez okno do domu, nagle zamarł z przerażenia

Wstrząsającego odkrycia dokonano w jednym z mieszkań w gminie Białaczów w województwie łódzkim 13 czerwca 2020 roku. Jeden z członków rodziny 42-letniego mężczyzny, zaniepokojony jego nieobecnością, zajrzał przez okno do jego mieszkania. W środku zauważył zwłoki krewnego. Natychmiast powiadomił służby.

Na miejsce wezwano policję i prokuratora, którzy natychmiast wszczęli śledztwo w sprawie śmierci 42-latka. Wstępne oględziny ciała wskazywały, że do zgonu mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. W mieszkaniu zabezpieczono ślady oraz rozpoczęto ustalanie okoliczności śmierci ofiary.

- Analizą sprawy zajęli się kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie. Funkcjonariusze skrupulatnie kompletowali materiał dowodowy z każdą chwilą przybliżający ich do rozwikłania okoliczności zbrodni. Policjanci docierali do świadków i zaczęli wiązać ofiarę z osobą, która często przebywała w mieszkaniu 42-latka - przekazała Policja Łódzka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciało mężczyzny było ukryte pod stertą ubrań

Policyjni śledczy zdołali ustalić, że w mieszkaniu często przebywał 43-letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Z materiału dowodowego, zgromadzonego w czasie śledztwa wynika, że do zabójstwa doszło w nocy z 24 na 25 maja w Białaczowie. Napastnik w ramach zacierania śladów zbrodni, miał wyrzucić telefon komórkowy ofiary do pobliskiego stawu, a zwłoki ukryć pod stertą ubrań.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy dostają pilne SMS-y. Zakaz wchodzi w życie już jutro, wprowadzą dodatkowe obostrzenia

2. Trzy ogniska koronawirusa w jednym województwie. Sytuacja jest poważna

43-letni mężczyzna został aresztowany, postawiono mu zarzut zabójstwa 42-latka. Teraz odpowie przed sądem, grozi mu za to dożywotnie pozbawienie wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robert zamówił skromny obiad dla 2 osób nad polskim morzem. Dostał paragon i zastygł, musiał zapłacić 200 zł, ceny orbitują
  2. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. W Tatrach odnaleziono ciała Bartosza Apanasiewicza i jego partnerki
  3. Kierowca spojrzał na przednie siedzenie samochodu jadącego obok. Nie miał czasu do stracenia, natychmiast w niego uderzył
  4. W nocy na ulicy podeszła do niego obca kobieta i przytuliła go. Wyszeptała mu kilka słów do ucha, musiał natychmiast zareagować
  5. Doda przyłapana na gorącym uczynku. Zdjęcia wypłynęły do internetu, ręce opadają
  6. Obejrzeli nagranie ze szkolnego korytarza i zamarli. Rzeczy, które widać na wideo, mrożą krew w żyłach

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News