Fatalny finał walentynek, rodzina pogrążyła się w głębokiej żałobie. Niestety, zmarł zasłużony Polak

Fatalny finał walentynek, rodzina pogrążyła się w głębokiej żałobie. Niestety, zmarł zasłużony Polak Źródło: .

Mężczyzna odszedł kompletnie niespodziewanie, pozostawiając w żałobie rodzinę, małe dzieci oraz przyjaciół. Nikt nie może pogodzić się z jego śmiercią, bez niego już nic nie będzie takie samo.

Mężczyzna zmarł w same walentynki, 14 lutego 2020 roku. Ta data już zawsze będzie źle kojarzyć się jego bliskim. Wszystkie najwyższe jednostki składają kondolencje pogrążonej w smutku rodzinie.

Mężczyzna dobrze wypełniał swoją służbę. Pozostawił zrozpaczoną rodzinę

Wydział w Suwałkach zarządu białostockiego Centralnego Biura Śledczego Policji stracił swojego dobrego pracownika i funkcjonariusza. Nie żyje nadkomisarz Tomasz Wiszniewski. Nie podano przyczyn jego śmierci. Mężczyzna odszedł, pozostawiając zrozpaczoną żonę oraz osierocił dwie małe córeczki. Dziewczynki są w wieku 15 i 3 lat.

- Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi, Przyjaciela, Policjanta CBŚP, nadkom. Tomasza Wiszniewskiego. Kierownictwo, policjanci i pracownicy Centralnego Biura Śledczego Policji składają wyrazy głębokiego współczucia rodzinie, bliskim, przyjaciołom oraz znajomym z powodu śmierci Tomka - takie kondolencje zamieściła na swojej stronie polska policja.

W służbie był przez 21 lat, wielu doceniało jego wiedzę, fachowość i dokładność

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nadkomisarz Tomasz Wiszniewski w sumie służył dla kraju przez 21 długich lat. Z kolei od 12 lat pracował w Centralnym Biurze Śledczym Policji w Białymstoku. Specjalizował się głównie w zwalczaniu zorganizowanej przestępczości ekonomicznej, a jego wiedza i doświadczenie imponowały młodszym funkcjonaruszom. Dla wielu był wzorem - w pracy skupiony i gotowy na kolejne wyzwania, prywatnie wrażliwy, opiekuńczy - dla bliskich skoczyłby w ogień.

Dzisiaj grzeje: 1. Para w ogóle nie krępowała się w samolocie. "Czy ona nie ma spodni?"
2. IMGW ostrzega przed potężnym niżem. Dennis bezlitośnie uderzy w Polskę, skutki będą opłakane

- Wczoraj odszedł od nas człowiek z pasją, który był ojcem, mężem i policjantem. To wielka strata dla nas wszystkich - żegnali funkcjonariusza jego bliscy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego Biedronka oskarżana o wspieranie jednej z opcji politycznych. Wszystko przez jedną promocję. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Zacięła się kartką papieru w palec, niedługo potem musiała walczyć o życie. Zdjęcie dłoni tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Niewiarygodne sceny podczas kręcenia "Sprawy dla reportera". Nawet Jaworowicz przecierała oczy ze zdumienia
  5. 10 milionów Polaków dostanie niebawem list. Można ponieść niemiłe konsekwencje przez nieuwagę

Źródło: Kurier Poranny

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News