Mężczyzna
facebook.com/Smart Eagles
Klaudia Bochenek - 14 Grudnia 2019

Mężczyzna urodził się bez rąk i nóg, dodatkowo choruje na cukrzycę. Tuż przed świętami dostał od urzędników haniebną wiadomość

Mężczyzna urodził się bez kończyn, cierpi na bóle różnego rodzaju, w dodatku jest chory na cukrzycę. Ze wszystkich sił starał się być samodzielny, od dłuższego czasu nie ma jednak pracy. W jego skrzynce pocztowej znalazł się za to porażający list.

Mężczyzna na skutek powikłań urodził się bez kończyn. Bez rąk i nóg trudno mu codziennie funkcjonować, przyjmuje również wiele stałych leków. Tuż przed świętami urzędnicy zaskoczyli go niemiłym wezwaniem.

Mężczyzna urodził się bez kończyn. Mimo utrudnień starał się sobie radzić

Urodził się bez rąk i nóg, od początku swoich dni miał ogromny problem z normalnym funkcjonowaniem i ciągle wymaga pomocy bliskich i przyjaciół w niektórych czynnościach. Jego niepełnosprawność wzięła się z tego, że mama 58-latka zażywała w ciąży pewien lek, którego efekty uboczne spowodowały niewykształcenie się kończyn. Teraz mężczyzna znajduje się w poważnych tarapatach.

Emerytura i stary dowódDostaniesz wielkie pieniądze, jeśli masz stary dowód osobisty. Nie wyrzucaj go pod żadnym pozoremCzytaj dalej

58-letni Kevin Donnellon z Wielkiej Brytanii starał się być na tyle samodzielny, na ile tylko mógł. Skończył studia i zajął się dorywczo pomaganiem osobom starszym, które wykazywały trudności w nauce. Nigdy nie podjął stałego zajęcia oraz od dłuższego czasu nie mógł znaleźć dla siebie miejsca na rynku pracy. Wszystko przez niepełnosprawność i ciągle pogarszający się stan zdrowia.

Urzędnicy kazali udowodnić mężczyźnie bez rąk i nóg, że nie jest zdolny do pracy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

OkoWydłużanie nóg, wszczepianie ozdób w gałki oczne. 8 najgorszych typów operacjiCzytaj dalej

- Po raz ostatni pracowałem 15 lat temu. Niestety od długiego czasu nie pozwala mi na to mój stan zdrowia. Nie jestem już w takiej formie, jak kiedyś. Ze względu na protezy nóg, z których kiedyś korzystałem, cierpię na poważne bóle nóg. Kiedyś nie było tak dobrych protez jak dziś. Cierpię też na cukrzycę - przyznaje Kevin. Teraz stanął przed prawdziwym wyzwaniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. W autobusie było 53 osoby, nagle wypadł z trasy. Dramatyczne doniesienia TVP

Niedawno Kevin otrzymał od urzędników wiadomość, że musi stawić się w danym miejscu i terminie, by udowodnić, że rzeczywiście nie jest zdalny podjąć się żadnego opłacalnego zajęcia. Boi się, że zasiłek, jego jedyne źródło dochodu, przepadnie. Irracjonalna sytuacja nie dotknęła tylko jego - inni niepełnosprawni z Wielkiej Brytanii otrzymali podobne wezwania.

- Przecież w ciągu tych kilku lat nagle nie odrosły mi ręce i nogi - komentuje 58-latek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Poniżająca kompromitacja świadka na ślubie. Wideo pokazuje jak panna młoda umierała z zażenowania, a goście płaczą ze śmiechu
  4. Trwa pogrzeb nastolatków z Ciborza. Padły druzgocące słowa
  5. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?

KobietaKażda kobieta powinna mieć sodę oczyszczoną w torebce. 15 niesamowitych sztuczekCzytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News