Teraz boją się spać. Zobaczyli co ukryta kamera szpiegująca nagrała w nocy w ich domu

Teraz boją się spać. Zobaczyli co ukryta kamera szpiegująca nagrała w nocy w ich domu Źródło: youtube/ Mark Apsolon/

Mężczyzna i jego ukochana nie czują się bezpiecznie w swoim własnym domu, a wszystko za sprawą nagrania ze szpiegowskiej kamery. Zobaczyli na nim coś, przez co w ułamku sekundy dreszcz przerażenia przeszył ich ciała. Teraz nie chcą zasypiać ani na chwilę.

Mężczyzna był przekonany, że w nocy słyszy w swoim domu dziwne dźwięki. Początkowo nie zwracał na nie większej uwagi, jednak gdy ukochana zdradziła, że też słyszy coś niepokojącego zaczął się niepokoić. Po pewnym czasie wpadli na pomysł, który miał pomóc ustalić im, skąd dochodzi podejrzany hałas. Nagranie pokazało odpowiedź, jakiej się nie spodziewali.

Mężczyzna i jego ukochana słyszeli w nocy dziwne dźwięki 

Mark i jego dziewczyna mieszkali w swoim domu już od długiego czasu i nigdy wcześniej nie zaobserwowali w nim nic podejrzanego. Wszystko zmieniło się jednak, gdy pewnej nocy oboje zaczęli słyszeć dziwne dźwięki. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że odgłosy szurania czy zgrzytania pojawiały się codziennie, ale tylko pod osłoną nocy. 

Zaniepokojeni sytuacją postanowili sprawdzić, co może powodować hałas. W swojej sypialni zamontowali kamerę szpiegowską, przeznaczoną do nagrywania w ciemności, która rejestrowała wszystko, co działo się w pomieszczeniu podczas gdy para spała. W pierwszych godzinach nie wydarzyło się nic, co mogłoby wzbudzić w nich niepokój, jednak kolejne minuty wideo pokazały przerażającą prawdę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Teraz boją się spać we własnym domu. Kamera uchwyciła coś przerażającego

Niedługo po godzinie 4:00 w nocy kamera zarejestrowała coś potwornego. Choć para smacznie spała w swoim łóżku, a poza nimi nikogo nie było w pokoju, jakaś siła otworzyła drzwi do szafy, jednak to jeszcze nie wszystko. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje znany aktor. Widzowie kochali go za „Leona Zawodowca” i „Ojca Chrzestnego”

2. Motyw potrójnej zbrodni ścina z nóg. Przełomowe wyznanie 18-letniego Marcela

Po kilku sekundach widać, jak stojąca na stoliku nocnym lampa najpierw przysuwa się do krawędzi, a potem jak gdyby nigdy nic spada na ziemię. Kolejne zdarzenie zmroziło krew w żyłach Marka i jego ukochanej. Kamera zarejestrowała ciemną postać, która ostrożnie wychylała się spod łóżka pary, po czym szybko znów się chowa. Nagranie sprawiło, że teraz oboje boją się spać w swoim własnym domu. Mark podzielił się filmem w sieci, a internauci nie potrafią racjonalnie wytłumaczyć żadnego ze zdarzeń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. Spłać długi do końca grudnia, inaczej będziesz mieć poważne problemy. ZUS pomoże je z ciebie ściągnąć
  3. Papież zmarł podczas stosunku z mężatką. Porażające szczegóły nieznanej szerzej historii
  4. Nic na wskazywało na najgorszy obrót spraw. Zmarł nagle w szpitalu, po wyjściu rodziny
  5. Wszedł do łazienki i prawie dostał zawału. W pralce zamknięte było jego dziecko, natychmiast rzucił się na ratunek

Źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News