Kupił świąteczną dekorację. Gdy w domu zaczęło paskudnie śmierdzieć, zajrzał do środka i nogi się pod nim ugięły, straszny widok

Kupił świąteczną dekorację. Gdy w domu zaczęło paskudnie śmierdzieć, zajrzał do środka i nogi się pod nim ugięły, straszny widok Źródło: facebook.com

Mężczyzna postanowił kupić do domu elegancki świąteczny stroik. Z pozoru wyglądał zwyczajnie, jednak gdy w domu zaczęło śmierdzieć, prawda wyszła na jaw. Okazało się, że dekoracja skrywała paskudny sekret, domownicy byli w szoku.

Mężczyzna przeżył okropne zdarzenie. Nie mógł przewidzieć, że zwykły świąteczny stroik przyczyni się do zepsucia wszystkim domownikom bożonarodzeniowych przygotowań. Zaczęło się od nieznośnego smrodu, a gdy zajrzał do dekoracji poznał wstrętną przyczynę. Z pewnością zapamięta to doświadczenie na długo, a następnym razem od razu dokładnie obejrzy każdy produkt zanim weźmie go do domu.

Mężczyzna kupił dekorację. Niedługo potem poczuł smród

Karl Gaskell postanowił, że zacznie przyozdabianie domu na Boże Narodzenie. W oko wpadł mu żywy wieniec z gałęzi świerku. Postanowił go kupić za 12 funtów. Od razu umieścił go w domu. Początkowo wszystko było w porządku, jednak dni mijały, a rodzina zaczęła się skarżyć na ohydny smród przypominający gnijąca rybę. Przeszukali dom, ale nie mogli znaleźć przyczyny. Zapach przybierał na sile i w końcu uznali, że to musi być wina stroiku, bowiem przed jego pojawieniem się problemu z odorem nie było.

43-latek postanowił, że zajrzy do środka wieńca. Rozłożył gazety i powoli zaczął rozbrajanie ozdoby. Gdy zobaczył, co było w środku dekoracji, nogi się pod nim ugięły. Zlokalizował źródło smrodu, jednak wcale nie  poprawiło mu to humoru. Okazało się, że woń zgnilizny pochodzi od ukrytego wewnątrz martwego węża w daleko posuniętym stadium rozkładu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mężczyzna na długo zapamięta odkrycie

Mężczyzna postanowił zrobić zdjęcia martwemu gadowi i wysłać je do specjalistów. Okazało się, że zwierzę to zaskroniec zwyczajny, który często jako miejsce do zimowej hibernacji wybiera siano, suchą trawę lub ścięte zboże. Oplótł się dookoła stroiku, a ponieważ głęboko spał, nikt go nie zauważył aż do momentu, kiedy zaczął gnić. Prawdopodobnie umarł podczas transportu dekoracji lub udusił się podczas pakowania ozdoby.

Dzisiaj grzeje: 1. Aleksandra Kwaśniewska się wygadała! Niechcący zdradziła wstydliwy sekret

2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Karl nie wyobraża sobie, co by się mogło stać, gdyby wąż jednak przeżył, wyszedł w domu i kogoś ukąsił. Gdyby mieli do czynienia z jadowitym okazem sytuacja byłaby jeszcze gorsza. Dostał nauczkę, która nauczyła go, aby dokładnie oglądać wszystkie przedmioty kupione w sklepie. Nigdy nie wiadomo, co może kryć się w opakowaniach czy doniczkach.

uploaded

Fot. facebook.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. Ryzykując swoje zdrowie walczą o pieniądze. Skandaliczny proceder w Biedronce
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News